Rekonstrukce „Železňáku“ v Hrabůvce

Nad nedávno rekonstruovanou částí probíhá modernizace dalších prostor. Vyměňují se výklady (bohužel opět jiného vzhledu než všechny okolní) a provádí drobné stavební úpravy.

Související články


Komentáře

 1. Krokódýl :

  Zadny Železnak, ale vzdy Hlubiňák !

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Krokódýl: Tato problematika zde byla již několikrát řešena. Ale jelikož neumíte číst a spamujete nám tady stejným komentářem několik článků tak to speciálně pro vás vysvětlím ještě třikrát. Jak si lze povšimnouti je slovo „Železňák“ uvedeno v uvozovkách což znamená že se jedná o označení hovorové nikoli oficiální (myslím že žádný oficiální název tento komplex nikdy neměl a žádné logo na něm nikdy neviselo). Tento název je používán i jinými médii (pro příklad uvedu třeba Jižní listy) takže není důvod ho nepoužívat. O pojmenování centra se pokud vím uvažuje (návrhy mohli zasílat i obyčejní smrtelníci z řad davu), ale zatím k tomu nedošlo. Až k tomu dojde rádi se pak ve svých článcích přizpůsobíme.

  PS: „Hlubiňák“ je hovorový název hotelového domu Hlubina a bylo by dost divné kdyby se dvěma budovám říkalo stejně zvláště když jsou poblíž sebe.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.