Nový in-line okruh v Porubě

V Ostravě-Porubě se právě dokončuje in-line okruh pro bruslaře, jenž vznikl při rekonstrukci Havlíčkova náměstí. Délka okruhu je přibližně 600m.

Fotografie zaslal čtenář Michal Bača. Děkujeme!
poruba

poruba

poruba

poruba

poruba

Související články


Komentáře

 1. Martina Sommerová :

  Škoda, že se projektanti neporadili s in-line bruslaři. Dráha je sice hezká, ale je vhodná leda pro jízdu na kole nebo odrážedle. Nedovedu si představit bezpečnou jízdu na kolečkových bruslích, když bude dráha plná spadaných větviček a pochybuji, že bude tato dráha denně čištěna. :-(

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Rado :

  Ten obrázek 2 a 4 je jako co? To už by někomu asi ruce upadly, aby to vypadalo pořádně a jako ovál. Už tak je to zase takové ostravské záplatování. V Ostravě bezpochyby asi platí i dovětek k pořekadlu, že řemeslo má zlaté do, ale ….

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Martina Sommerová: Bože a co ještě by jste chtěla? Zastřešenou promenádu s palubkou? Když tam nic není brbláte, když tam něco je, brbláte taky. Tak si kupte Skike http://www.skike.cz/ a naučte se jezdit přes větvičky :DD
  To by mě zajímalo, co by se dozvěděli nového projektanti od in-line bruslařů, že by chtěli ideálně hladký povrch 4 metry široký, ne pod stromy, klopené zatáčky, modré nebe, bezvětří,žádné lidi kolem a pokud možno pod barákem? :D

  Thumb up 6 Thumb down 1
 4. David Diablo :

  Okruh je to hezky,ale mistnim se asi moc nezamlouva a vyhybat se neustale psum a neprispusobivym neni nic moc. S uklidem je to bohuzel taky slabsi,takze doporicuji areal u Ferony a nove u shopinku to taky vypada zajimave.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Denisa :

  Okruh je pěkný,ale je pravda,že neustálé vyhýbání se,brždění…Chodí tam hodně pejskaři a hrají si děti.Nikdo nerespektuje,že je to in-line dráha.Areál u Ferony je super.Nejlepší in-line dráha v Ostravě.Pro nás „Porubáky“,bohužel 10km,ale stojí to za to.Škoda,že v Porubě nic takového není.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.