Business Park Kunčičky

V Business Park Kunčičky roste další hala.

Za fotografie děkujeme čtenáři!

kuncicky

kuncicky

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Snad tam brzy vyroste i nová zastávka MHD se slušným provozem, protože ta tramvajová je teda opravdu šíleně daleko (a autobusová i vlaková ještě dál) a nechtělo by se mi ani omylem každý den do a z práce chodit takový kus. Si někteří asi myslí, že každý má auto.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Martin [msstavby.cz] :

  aldik:Cca 600m?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Repa :

  Z doslechu mám info, že se snad plánuje prodloužit nějaká autobusová linka a snad by se měla i postavit zastávka. Jinak půlka haly už je opláštěna a dnes dojede zbytek sendvičů. Staví se to pro firmu Adler, která šije trička:)

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.