Nový Avion – foto z rekonstrukce

Hlavní vchod je dokončen a otevřen a obkládá se už i konstrukce vedlejšího vchodu. Začaly úpravy okolí vjezdu do garáží a dokončuje se i montáž fasády. Pro porovnání přidána vizualizace celé stavby.

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Nemuzu si pomoct, ale me se to prosze nelibi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Mně to nepřipadá ničím ani hezké ani škaredé. Prostě normální stavba toho typu, možná trošku upgradovaná oproti předchozímu stavu, ale jinak žádný zázrak. Ale v tomto případě mi to nějak nevadí. No a nevíte už někdo, jaké obchody tam budou otevřeny? Myslím konkrétní značky a jestli bude nějaké milé překvapení třeba v podobě Zary, anebo ne…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Vypadá to lacině/levně.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomas T. :

  Summerboy: V avionu bych tento obchd necekal, s postaveni Fora se Avion zacal specializovat na sportovni obleceni a Forum na modu. Samozrejme najdete i v Avionu modni obchody a naopak, ale to proto, ze nemohou byt zcela jednostranni.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aldik :

  Tomas T.:
  A ještě bych dodal, že i na nábytek se Avion specializuje.. i když kdykoliv jdu kolem Kiky, tak tam je tak pět aut a lidi téměř nikde :-D U IKEA je pořád plno.

  Jinak mi přijde ten nový vchod takový obyčenější, než ten starý a jsem zvědavý, jestli se bus.zastávky vrátí před staronový hlavní vchod.. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  jelikoz jsem student Ekf, a jezdim porad do centra, a casto v Karoline nechavam auto, kdyz tam jdu jen na skos do centra a 3 hodky zadarmo je dobrý tah, tak jsem vesme s porad v Karoline, a v shopinu jsem nebyl ani nepamatuju, a ani mi nechybi

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Summerboy :

  Tomas T.: Mně přijde úsměvné, jak se pořád otevírají obchody s rádoby sportovním oblečením, ale ti, co si tam to rádoby sportovní oblečení koupí, ho nepoužívají ke sportu, ale chodí v šustkách Adidas a teplákách Umbro po městě a připadají si cool. Ale to jen tak na okraj. Já bych neřekl, že se obchodní centrum může na něco specializovat tak, jak Vy říkáte. Podle mého otevřením Karoliny Shopping Park trochu ztratil (ale ne tak katastrofálně, jak mnozí prognostikovali předtím), ale čím by si výrazně pomohl a přitáhl by lidi, by bylo otevření právě nějakého obchodu ze skupiny Inditex, případně něčeho takto zajímavého. Když jsem psal asi předloni dotaz na Shopping Park ohledně Zary, dali mi neurčitou a bezobsažnou odpověď. Bylo by fajn, kdyby se jim to teď povedlo. V Polsku je Zara v každé díře. U nás jsou jediné pořádné v Praze, jeden slabý odvar v Brně a tím to hasne. Přičemž se nejdná o žádný luxus, nechápu to.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: Zara tam prý má být. Ale to jsem jen slyšel od jednoho co to slyšel.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. acdlcia [msstavby.cz] :

  Takové obchody mi vůbec nechybí, já nakupuju u wonga. Rifle za 1500,- !?! no potěš koště. Nic v mém šatníku ještě nestálo ani 1000,-

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Martine, to by byla jedna z nejlepších zpráv pro módní rozvoj Ostravanů a přespolních :-)! Jestli je to zatím, že jedna paní povídala, tak na to tedy nesázejme, ale byla by to pecka.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  acdlcia [msstavby.cz]: Tak samozřejmě je to Vaše věc. Já jsem tuto fázi uzavřel asi ve svých 17 letech :-).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Hynek [msstavby.cz] :

  nj. pak je cele lidstvo navlecene do rifli (taky nosim).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Summerboy :

  Riflovina není jediný materiál, který se dá nosit ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: jj, na druhem miste sustaky :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Summerboy :

  :-D. No, psal jsem dotaz na FB Shopping Parku ohledně Zary, případně jiných značek skupiny Inditex, a odpověděli mi: Dobrý den, ještě chvilku vydržte..značky budeme zveřejňovat v průběhu června… ale podle toho,co píšete…asi budete mít radost :-).
  Takže výborně :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Jirinek :

  Souhlasím s Martinem, levná stavba

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Martin [msstavby.cz] :

  Bude zde druhý Starbucks v Ostravě.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. centos :

  Jsem zvědavý, jestli se v Ostravě 2x Starbucks uživí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Martin [msstavby.cz] :

  centos: bezproblému

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. Circl :

  Tak jsem se byl vcera v prazske Zare zeptat, zda nevi, jestli se nahodou nebude otevirat v brzke dobe Zara v Ostrave a bylo mi prodavackou receno, ze v zari se ma Zara v Ove otevirat, takze predpokladam, ze v Avionu…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. LP :

  Circl: Ano, na jobs.cz mají vypsané nabídky, takže je to poměrně pravděpodobné

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. Summerboy :

  Circl: Nejlepší zpráva týdne, díky ;-)!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. Martin [msstavby.cz] :

  Po Zaře míří do Ostravy Desigual.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 24. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Výborně! Ještě Bershku a bude to OK :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Nimrod :

  Chlapi to jsou nějaká slavná architektonická jména nebo si tu hrajete na slečinky, které obráží butiky s hadříkama? Nějak to občas nechápu kam až může debata upadnout…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 26. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Když si na obdobném webu v Miami zaslouží celý článek, u nás může aspoň být v komentáři ne ? http://miami.curbed.com/archives/2013/07/29/new-flagship-zara-at-420-lincoln-road-confirmed.php

  Některé lidi to zajímá, pro jiné to je další důkaz, že se Ostrava posunuje dál..

  Za mne.. Takové značky se nehodí do OC, ale do solitérních prodejen..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 27. Summerboy :

  Nimrod: Není nutné být slečinka, aby člověk o sebe dbal a měl rád módu. Stejně tak netřeba být evidentní ignorant v šusťákových károvaných tříčtvrťákách od Vietnamců a reklamním tričku XL, aby se člověk mohl považovat za muže, kterého zajímá architektura.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 28. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Je to tak, jak říkáte – Ostrava se skutečně posunuje dál, jakkoli pateticky to pro někoho může znít. Solitérní prodejna by byla super, to ano, ale bohužel si v Ostravě nedovedu vybavit žádný vhodný prostor… Jedná se o velikou prodejnu (snad kolem 2000 metrů čtverečních), a takový rozměr se zázemím patřičné kvality bohužel neznám :-/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 29. Houbelec :

  Podle vás je známkou „posunu dál“ (což je stejně nechutná floskule) nějaký obchod s hadry? To je doufám vtip. Jedná se o zřejmý non sequitur.

  „Není nutné být slečinka, aby člověk o sebe dbal a měl rád módu“
  Dbát o sebe a mít rád módu jsou zcela nesouvisející věci. Já umím myslet vlastním mozkem a nepotřebuju dočasná, sezónní a směšná doporučení tvořená uzavřenou skupinou narcistních maniodeprsivních jedinců odříznutých od reality, abych se normálně oblékal.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 30. Summerboy :

  Houbelec: Ano, takový obchod s hadry je pro mě skutečně znak posunu dál. Před deseti lety takový řetězec o Ostravu ani nezavadil. Dnes tu bude mít jednu z největších prodejen v republice. Myslete si o komerčnosti a konzumu, co chcete, ale je to tak.
  A k těm narcistním maniodepresivním jedincům odříznutým od reality, nevím, nač narážíte. Jestli nepotřebujete doporučení k normálnímu oblékání, tak to máte fajn a gratuluji Vám. Ale proč to tu píšete?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.