Komentáře

 1. paul :

  Prosím je zde někdo ze stavařů, který by čistě ze zájmu osvetlil, proč je vrchní část již z cihel? Jde čistě o statiku a zatížení jednotlivých částí?

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Tomas :

  Paul:Nejsem stavař,ale logicky jedná se o železobetonový skelet a co není skelet se výzdiva cihlou(nebo tvárnicemi)+co jsem viděl,části toho skeletu navozili v celku a zamontovali a začli vyzdivat strany…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. Dan :

  paul: Ano, jedna se o statiku a celkove zatizeni stavby. Smerem nahoru zatizeni logicky klesa. Mensi objem stavby. Navic ta konstrukce tam neni nijak slozita. Pouze obdelnikove otvory pro fasdni vyplne.

  Tomas: Nejsem si jisty, ktera cast by byla montovana. Ale dle „otisku“ bedneni na monoliticke zb konstrukci jsou vsechny vnejsi konstrukce monoliticke, realizovane na stavbe.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. paul :

  Díky, i tak mě překvapilo že to v tom jedmnom patře kombinují. Respektive zajimalo by mě zda je levnější to vylít z betonu, nebo stavět z porothermu.
  Ps. Také jsem si uvědomil, že je to po dlouhé době novostavba která zachovává normální logické členění oken. Žadné puzzle chaos ala Nova Karolina. :D

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Vladimír Štěpánek :

  Ggghhnn

  Thumb up 1 Thumb down 3
 6. Crazym :

  Jeden cvak z dneška :-) https://screenshot.cz/PXA0U/

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.