Nové Lauby – foto z výstavby

V centru Ostravy byla zahájena stavba projektu Nové Lauby.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. balde :

  jsem zvědav, zda vizualizace budou zachovány, nebo to nakonec bude vypadat úplně jinak a zajímavé že developer co do toho šel s městem ještě nezveřejnil nabídku bytů k prodeji nebo máte někdo už info že by to někde bylo?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. balde :

  balde: tak doplním sám sebe :D, na stránkách Bystroň group píšou, že brzy zveřejní a jsou tam i fotky z výstavby

  https://www.facebook.com/BystronGroup/

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. FilipCH :

  Dříve jsem četl, že se chystá rozšíření budovy Laserového léčebného centra (LLC) v oblasti, která je na fotce vpravo ještě nedotčená. Máte někdo nějaké bližší informace jestli se to rozšíření opravdu chystá, a kdy?

  Thumb up 14 Thumb down 1
 4. Hrdý Ostravák :

  Bude zajímavé sledovat vznik této důležité stavby. Velmi zásadní stavba pro centrum Ostravy. Její transparentnost,je nicméně naprosto tristní a zoufalá . Zavání to dalším obrovským průšvihem. S kamarádem jsem se vsadil o 10 tisíc,jestli bude vizualizace dodržena. Já osobně tvrdím,že na 100 procent nikoliv.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 5. MareK :

  Hrdý Ostravák: na 100% jako, že místo obytného bloku bude postaven např. tovární komín nebo jen trochu jiný odstín fasády či velikost/počet oken? ;-)

  Thumb up 8 Thumb down 1
 6. Hrdý Ostravák :

  MareK : domnívám se,že vyroste budova,která bude od vizualizace patrně odlišná. Komín tam nečekám. Nechám se překvapit. Bude to krásná architektonická reality show.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 7. Mx :

  Hrdý Ostravák: na této stavbě bude dulezite dodrzet pouze tri veci. Jednak peclive tvarované minilauby a dále kulatý roh a dále zdobné zábradlí oken. Ikdyz se mi vizualizace líbi, nic více cenného na tom není. Bez techto 3 veci by to byla kostka s okny. Tak pevne verim, ze dodrzet tyto 3 veci se podari. Pozn: na polovine vizualizaci byly v ulici kolem domu zobrazeny velké antické sloupy. Na některých vizualizacích nebyly. Toto je typický ostravský nešvar, člověk vlastně ani neví, jak to bude vypadat, ale v médiích se rozhodne prezentovaly casto ty verze s těmi sloupy, obávám se že tam nebudou.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 8. balde :

  stejně dodnes nechápu, proč to má parter jen na jedné straně domu, když jsem v úplném centru města, takhle to bude mít tři mrtvé strany s byty v přízemí omg

  Thumb up 8 Thumb down 1
 9. Mx :

  Balde: také bych ocenil předvídavost a parter směrem na černou louku, za 20 let tam bude korzo do nové čtvrti snad

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.