Nové Lauby – foto z výstavby

V centru Ostravy byla zahájena stavba projektu Nové Lauby.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. balde :

  jsem zvědav, zda vizualizace budou zachovány, nebo to nakonec bude vypadat úplně jinak a zajímavé že developer co do toho šel s městem ještě nezveřejnil nabídku bytů k prodeji nebo máte někdo už info že by to někde bylo?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. balde :

  balde: tak doplním sám sebe :D, na stránkách Bystroň group píšou, že brzy zveřejní a jsou tam i fotky z výstavby

  https://www.facebook.com/BystronGroup/

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. FilipCH :

  Dříve jsem četl, že se chystá rozšíření budovy Laserového léčebného centra (LLC) v oblasti, která je na fotce vpravo ještě nedotčená. Máte někdo nějaké bližší informace jestli se to rozšíření opravdu chystá, a kdy?

  Thumb up 14 Thumb down 1
 4. Hrdý Ostravák :

  Bude zajímavé sledovat vznik této důležité stavby. Velmi zásadní stavba pro centrum Ostravy. Její transparentnost,je nicméně naprosto tristní a zoufalá . Zavání to dalším obrovským průšvihem. S kamarádem jsem se vsadil o 10 tisíc,jestli bude vizualizace dodržena. Já osobně tvrdím,že na 100 procent nikoliv.

  Thumb up 3 Thumb down 7
 5. MareK :

  Hrdý Ostravák: na 100% jako, že místo obytného bloku bude postaven např. tovární komín nebo jen trochu jiný odstín fasády či velikost/počet oken? ;-)

  Thumb up 9 Thumb down 1
 6. Hrdý Ostravák :

  MareK : domnívám se,že vyroste budova,která bude od vizualizace patrně odlišná. Komín tam nečekám. Nechám se překvapit. Bude to krásná architektonická reality show.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 7. Mx :

  Hrdý Ostravák: na této stavbě bude dulezite dodrzet pouze tri veci. Jednak peclive tvarované minilauby a dále kulatý roh a dále zdobné zábradlí oken. Ikdyz se mi vizualizace líbi, nic více cenného na tom není. Bez techto 3 veci by to byla kostka s okny. Tak pevne verim, ze dodrzet tyto 3 veci se podari. Pozn: na polovine vizualizaci byly v ulici kolem domu zobrazeny velké antické sloupy. Na některých vizualizacích nebyly. Toto je typický ostravský nešvar, člověk vlastně ani neví, jak to bude vypadat, ale v médiích se rozhodne prezentovaly casto ty verze s těmi sloupy, obávám se že tam nebudou.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 8. balde :

  stejně dodnes nechápu, proč to má parter jen na jedné straně domu, když jsem v úplném centru města, takhle to bude mít tři mrtvé strany s byty v přízemí omg

  Thumb up 10 Thumb down 1
 9. Mx :

  Balde: také bych ocenil předvídavost a parter směrem na černou louku, za 20 let tam bude korzo do nové čtvrti snad

  Thumb up 9 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Z dnešního nakouknutí když byl ten vjezd otevřen :-) https://screenshot.cz/SI8FN/
  Už mají ty piloty skoro kolem celého pozemku a asi brzy začnou hloubit jámu.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. MM :

  Zatím na nabídku bytů čekáme, ale podle toho s kým developer uzavřel smlouvu na zprostředkování bytů, vypadá to, že na Ostravu se moc necílí. Prodej realizuje Svoboda & Williams z Prahy, která nemá v Ostravě ani kanceláře nebo lidi. Počítám, že to bude pořádná raketa a chtějí oslovit převážně zájemce mimo region. Určitě koupí i našinci, ale podle výběru realitky vidíme na koho cílí. Necháme se překvapit.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. adamous :

  MM: SaW znam, vetsinou prodavaji ty nejdrazsi byty v centru Prahy a palby to jsou poradne. Ze by zkusili cilit na ruskou klientelu i tady? Bylo by to smutne.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 13. rom :

  Takže byty jsou v prodeji – můžete si vybrat.

  Neřeším cenu, kupce si to asi najde a není to moje věc. Na druhé straně nevím, zda bych si koupil byt v projektu, kde bude mít nájemní byty i město. Současně se nedomnívám, že by město mělo mít v portfoliu takové byty – myslím v novostavbě. Pokud ano, tak pro super vip lidi – hostující umělci, profesoři, vědci atd.

  novelauby.cz

  Thumb up 2 Thumb down 0
 14. Johnny :

  Jak to dostal privátní investor, najednou ten dům na vizualizacích vypadá tak 1000x luxusněji, než když to prezentovalo město :DDD

  https://www.novelauby.cz/

  Reálně se ale změnila jenom barva oken a zábradlí, takže je to jenom marketingová finta.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.