Nová výstavba Otice-Rybníčky

V obci Otice je plánována nová výstavby rodinných domů, řadových domů a bytového domu.

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Monco :

  Já nevím no, raději bych viděl zahušťování zástavby, než její rozptylování do krajiny. Doufám, že ti lidi, co si tam koupí bydlení budou místo aut aspoň částečně používat autobus/vlak, které tam podle mapy jsou.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Pavel :

  Monco: Vlak kolem Rybníčků jezdí (trať Opava-Hradec n.M.), ale zastávka tam není. Nejbližší stanice je v Brance u Opavy a tam pěšky půjde málokdo. Rybníčky jsou místní částí Otic, spíše osadou, s velmi malým počtem obyvatel, takže veřejná doprava je logicky dost omezená. Je tady ale dost různých firem. Myslím, že samotné Otice jsou mnohem atraktivnější lokalitou pro bydlení, než právě Rybníčky. Do Otic jezdí MHD z Opavy, je z nich blízko do přírody, procházejí tudy cyklostezky, tohle o Rybníčkách neplatí.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Pezos :

  Autobus tam jezdí (linka 262 stojí na hlavní silnici) a v pracovní dny relativně často. Bohužel kraj asi podporuje jen pomalou veřejnou dopravu, proto jsou v jízdním řádu špeky, že třeba autobus přijede do Opavy 2 minuty před odjezdem rychlíku směr Ostrava nebo v opačném směru autobus rychlíku z Ostravy ujede o 1(!) minutu. Oficiálně je přípoj jen na osobák, kterým to trvá o polovinu déle a stojí na každém rohu.

  A víkendové spojení je dost tragické, ale to je docela standard.

  Thumb up 7 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.