Nová ulice Porážková – foto z výstavby

Fotky aktuálního stavu prací na výstavbě dopravní tepny v centru Ostravy. Dokončují se podkladní vrstvy a buduje nová trolejbusová trať.

Porážková x Žerotínova

porážkova 1

porážkova 2

Žerotínova

porážkova 3

Porážková x Janáčkova

porážkova 4

porážkova 5

Janáčkova

porážkova 6

porážkova 7

Porážková x Stodolní

porážkova 8

porážkova 9

Stodolní

porážkova 10

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Krasa krasa a jeste jednou krasa. Toto ulehci centru ostravy neskutecne. Jen mne jeste napada, nevite jestli je nejak v planu prodlouzeni teto cesty smerem na hlavni nadrazi? Nemyslim ze by se to melo hned stavet, ale spis vyhledove. Par takovych napadu bylo, ale nevi jestli se s nimi nejak mesto ztotoznilo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  Díky za fotky, rád jsem se podíval na další zkrášlení města.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  Dobrý projekt a dle fotek to vypadá i na kvalitní provedení.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. aleš.m :

  Neví se, co bude se stavbou Baumhaus? Nebo zatím – tzn v Ově na věčné časy, bude dál prázdná stavba strašit centrum

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš.m: jak jsem tam nechodil, tak az dnes jsem zaregistroval, ze uz shodili neony a vevnitr je vybrakovano. je fakt, ze ze slusnosti si mohli spakovat i tu krabici..

  pripadne pokud ma nekdo dost penez, tak navrhuju na pul roku udelat misto parkoviste sberne suroviny a ono se to uklidi samo :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Jiřík :

  Je pěkné, že umrtvené části města dostanou nový život. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Jakub Kotzot :

  Jak na tu cestu vždycky mrknu z Frýdlantských mostů, tak mě vždy zaujmou ty ostrůvky při kraji a mírné „vlnění“ cesty, že není rovná, jak střelí. Se tam bude asi zajímavě jezdit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  Jakub Kotzot: Tak ony se vlni jen obrubniky, protoze tam jsou odbocovaci pruhy a parkoviste a vjezdy k budovam. Ale samotny hlavni pruh rovne bude. Je to videt na stavebnich planech…. viz predchozi clanky k tomuto projektu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jiřík :

  Tímto podle mě ožije i Stodolní. Taxíky, trolejbusy a busy budou vozit lidi i do zadní části. Z nádraží podchodem se vyleze přímo na Stodolní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. MM :

  Jsem rád, po dlouhé době má Ostrava novou trasu trolejbusů. Stodolní to taky prospěje. Škoda jen toho Bauhausu. Pokud by měl někdo peníze, bylo by to ideální na motokáry :-) Samozřejmě do doby než se najde investor a celé to zboří a postaví něco užitečného…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. aggu :

  ad Bauhaus: nevím jaké jsou tam vnitřní dispozice (roky jsem tam nebyl), vzdálenost sloupů a tak podobně, ale opravdu se ta stavba nedá na něco rozumného adaptovat? Laicky řečeno, jinak podepřít strop a voilá, hala míčových sportů? ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. MM :

  aggu: Problémem je její stav. Když jsem hledal na poslední chvíli stromeček tak jsem tam zašel, žádný neměli, ale vevnitř jim ze stropu tekla voda. Chudák uklízečka tam lítala s hadrou a kýblem. Vytápění taky nebude legrace…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.