Nová správní budova společnosti Homola

Na webu Stavbaweb byly zveřejněny fotografie převážně interiéru nové správní budovy společnosti Homola.

Autor: PROJEKTSTUDIO EUCZ

Průmyslový areál stavební a developerské společnosti Homola a.s. potřeboval novou administrativní budovu se sídlem firmy a auditoriem, dále zjednodušit funkční vztahy mezi objekty a vytvořit další funkce. Jednalo se o areál se společným vstupem, kontrolním bodem a rozšíření kapacity služeb o restauraci, bufet, a auditorium. Stávající šestipatrová kancelářská budova administrativy byla rekonstruována a přepláštěna již dříve. Nové jednopodlažní křídlo disponuje restaurací, bufetem a auditoriem, které je přístupné také z parkoviště a svým stupňovitým hledištěm vyrovnává výškový rozdíl mezi terénem a prvním patrem. Architektura vychází z kontrastu vysokých a podélných hmot, které jsou pojaty s rozdílnou barevností, a způsobem práce s plnou a prosklenou hmotou. Tradiční design čtvercových oken je v nových částech vyměněn za podélné pásy, v nichž jsou umístěna okna a meziokenní výplně.

homola

homola

homola

homola

homola

homola

celý článek: stavbaweb.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.