Komentáře

 1. Summerboy :

  Bomba! Z prašné rozbité cestičky bude užitečná komunikace na úrovni. Už se těším, až se po ní budu projíždět trolejbusem :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Pravda pravda…. trolejbusem ktery zastavi na zastavce kde bude pristresek jak v horni dolni do ktereho bude foukat a snezit…. na toto se opravdu nemohu dockat! No comment.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. PetrP :

  Je fakt, že ty přístřešky u NK jsou klasické, tudíž úplně obyčejné a vůbec se na to místo nehodí… chápu, že to platí DPO, které asi nemá bůhví jaký rozpočet, ale kua toto???!!!! Kdyby tam raději dali tu Pepsi z Vodárny, tak udělají 100% lépe… Jsem opravdu zklamaný z toho, že tady se pořád hledí jen na účelnost (ikdyž u tohoto typu přístřešku je to diskutabulní), než na estetiku….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  A právě na téma přístřešku jsem už tady nejednou psal a zrovna o tom novém na Karolíně. Budova jak blázen a vedle toho takový malý nic neříkající přístřešek pro 6 lidí u obrovského nákupního centra. To vymyslí jen debil. Proč nedají něco podobného jako u Elektry? Vůbec se to tam nehodí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Ano ano…. nelze nic nez jen souhlasit. Je to jen dalsi z duvodu, proc z teto stavby jako z celku jsem hodne zklaman. A rozvadet to co je nevyreseno ci nedoreseno uz znovu nebudu. Spise jsem dneska nahodou narazil na toto…. pro me zatim nezname http://www.3d-vizualizace.cz/3d/galerie.php?g=seidler-slezska Je jasne ze jde jen o studii, ale dle meho rozhodne zajimava a povedena…. vase nazory?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: k vizualizaci vytvoren extra clanek http://www.msstavby.cz/starsi-studie-oblasti-za-mostem-milose-sykory-24-11-2011/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  Můžete prosím přidat aktuální informace o Porážkové! Řekl bych, že by to měla být nyní prioritní stavby spolu s Karolinou. Pokud se to do března nestihne, tak to bude velký průšvih pro celou Karolinu…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jirka :

  Zrovna včera jsem se zamýšlel nad dopravní obslužností Karoliny.. Z 28. října ze směru z Elektry je jediná možnost dostat se na Karolinu odbočit na Poděbradovou a potom na Porážkovou. Přitom Poděbradová už teď má co dělat s náporem aut a po jsem zvědav jak to bude po březnu..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: jsem tam byl o vanocich a nevypadalo to nejak zasadne odlisne na prvni pohled..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Nimrod :

  Díky za reakci, myslím, že Firestě přeje počasí, tak snad to stihnou – jinak budou na městě asi padat hlavy :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.