Nová Karolina – bytový dům E

Stavba pokračuje instalací oken a začaly i práce na polystyrenovém zateplení. Nová ulice Na Prádle byla zprůjezdněna.

Související články


Komentáře

 1. Lip :

  Mám akorát připomínku k tomu retardéru v ulici na prádle!
  Moje přímá osobní zkušenost s betonovou dlažbou, která je použita jako retardér nebo na celé vydláždění pojízdných ploch je katastrofální!!! Je to levnější, ale z pohledu estetického a doby výdrže žulové nebo kamenné prvky nikdy tato betonová dlažba nepředčí!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. volnoběh :

  Lip: Z estetického pohledu určitě, o tom není pochyb. Ale žulová dlažba u pojízdných ploch bývá problém – hned vedle na ul. Jantarové to často praská, protože tam pořád jezdí dodávky, policie atd. Totéž se děje na Masarykáči. Přiznám se, že nevím, jestli je to dáno přímo vlastnostmi materiálu nebo spíš špatnou kvalitou provedení.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.