Nová Karolina – bytový dům E

Jeřáb už je na místě a nadzemní stavba tedy může začít.

 

Související články


Komentáře

 1. Lukáš Dawid :

  to je nádhera, konečně pořádná stavební firma, co si to umí zorganizovat. A ten pořádek na stavbě!!

  Thumb up 16 Thumb down 0
 2. JohnnyKrabák :

  V mém okolí slyším spoustu negativních názorů na tyhle byty, nejen na Karolínu jako na obchoďák (ke kterému mám taky svoje výhrady), ale i na bytové domy, a upřímně to nechápu. Zastavěná proluka, zkulturnění celé oblasti, konečně se v Ostravě staví nové byty atd. Někteří hold asi budou hudrovat ať se děje, co se děje.

  Thumb up 33 Thumb down 1
 3. Doveda :

  Za mou osoba jednoznačná podpora. Zkulturnění celé lokality fandím. V budoucnu by mělo dojít k propojení centra města s dolní oblastí Vítkovic.

  Stavbu nejspíš řídí lidi „vod fochu“. Práce navazují a vše odsejpá. Klobouček pánové.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 4. Balde :

  bytový dům F – 65 bytů, z toho 59 rezervováno (90,7%)
  bytový dům E – 39 bytů, z toho 10 rezervováno (25,6%)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 5. kdojekdo :

  Všechny domy i Forum staví a stavěla firma Gemo Olomouc. Tato nyní staví i pro TK Development Outlet Arenu Moravia, stavěla i pražskou…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. JohnnyKrabák :

  Balde:
  Dům E bude menší, než F, nebo tam budou větší byty?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. okno :

  JohnnyKrabák: To je divné. Co se jim na tom nelíbí? Ty byty mi právě přijdou hodně povedené (obchoďák mnohem míň, chybí tam funkční parter).

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. okno :

  JohnnyKrabák: Byty budou zhruba stejné, ale dům E je menší (hlavně nižší).

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. JohnnyKrabák :

  okno:
  Ty důvody se různí, od takového generálního „zase se zastavuje zelená plocha, zachvilku bude všude beton“ až po velmi specifické „většinu z těch bytů koupili vietnamci, kteří o víkendech na verandě grilují, takže ti jde smrad do oken“ nebo „celej den koukat na obchoďák, a lidi co v něm nakupujou“. Upřímně mi všechny ty důvody přijdou ulítlý

  Thumb up 9 Thumb down 1
 10. thvari :

  JohnnyKrabák: To je evergreen. Určití lidi budou kafrat na cokoli. Argument na jakoukoli moderní stavbu ve stylu „zase to bude krabice jako Karolina“ mě osobně unavuje asi nejvíc. Kdyby to neskončilo u těchto dvou domů a stavělo se dál, bylo by to super.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 11. Balde :

  má tento investor ještě neaké pozemky na Karolině, nebo jsou už zbylé vráceny městu?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Danek :

  thvari: Mě spíš štve, že město není schopno na těch veletrzích sehnat investora, který by masivně investoval do office na Karolině.+nenavrhnul směnu na pozemku vedle součastného Tieta..kde jak víme je problém s parkovaním.(kde se má stavět 2)..a postavit výškovou stavbu pro Tieto tam kde byla v min.navrhovaná myslím na Karolině…a přestěhovat celé Tieto tam nebo tam postavit Tieto 2…to už jsem v min.psal.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 13. okno :

  JohnnyKrabák: No, to máte pravdu, jsou to takové klasické kecy. Stejně jsou tam spíš Korejci než Vietnamci, ale nevšiml jsem si, že by nějak grilovali intenzivněji než ostatní…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. thvari :

  Danek: Proti tomu samozrejme nejsem ani nemohu byt, tam byla v tom velkem celkovem navrhu na zastabu Karoliny, jejiz mame dnes jenom cast, navrhovana takova super uzka, vysoka budova, pokud se dobre pamatuju.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.