Komentáře

  • Rohlík 06.12.2024  ●  08:02

    Když už se nám Karolina tak rozrůstá, kdy se konečně něco udělá s tím příšerným parkovištěm přímo naproti vznikajícímu bytovému domu C?

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 3
  • a tak daří se 06.12.2024  ●  09:36

    Rohlík: Ježiši neee, kde by nám pak ti velevážení úředníci z MOaP parkovali…….

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 7
  • Crazym 06.12.2024  ●  10:31

    Rohlík: V tom trojúhelníku mezi Žofinskou a Na Karolině všechno kromě 606 metrů a Blažejova patří městu, tak běž a navrhni odkup a něco s tím udělej když ti to prodají 🤣 https://mapy.cz/s/fubedafete

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 11
  • Rohlík 06.12.2024  ●  10:45

    Crazym: Tak zaprvé, my si netykáme. A zadruhé, Vaše poznámka obsahuje jen jednu relevantní informaci, a to tu, že to tam patří městu. Zbytek jste si mohl jako jistě inteligentní člověk odpustit.

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 5
  • Crazym 06.12.2024  ●  11:20

    Rohlík: Zvykni si na ty interfernety nebo na ně nelez cíťo 🤪

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 25
  • Tomáš 06.12.2024  ●  11:32

    Tak stačilo by ho zkulturnit, stejně jako další parkoviště v centru. Ono nějaká dlažba či asfalt a pár dekorativních prvků neuškodí, aby to nevypadalo jak parkoviště někde v Etiopii.

    To se mi líbí 18 To se mi nelíbí 3
  • rom 06.12.2024  ●  13:32

    Tomáš:

    přesně, hlavně že mají plnou hubu veřejného prostoru – hnus

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • Pat 06.12.2024  ●  14:36

    Tomáš: řekl bych , že se s tím prostorem záměrně nic nedělá z důvodu , že se má celá ulice od mostu směrem k tramvajové zastávce jaksi napřímit , takže by teď byl jakýkoli zásah asi zbytečný . Akorát se tady pořád na něco čeká , jedna stavba brzdí druhou a nic se neděje …

    To se mi líbí 22 To se mi nelíbí 2
  • Zdroj blízky zdroji 06.12.2024  ●  14:45

    Pat: Gratulace. První kdo tu použil rozum a nebrblá koniny o úřednících. Dobře vy. Víc takových.

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 2
  • Martin Z. 06.12.2024  ●  16:28

    Výstřižek z územní studie: https://i.imgur.com/w0HNvDY.png

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Mx 06.12.2024  ●  20:42

    Zdroj blizky zdroji: Ostrava je pověstná dočasnými řešeními navždy, nevidím problém v tom zkulturnit aspoň trochu i tu katastrofální otřesnou hnusnou odpornou zónu na okraji historického pěkného centra města, ze které musí návštěvníci města mít pocit po válečné zóny. A ne čekat ještě 20 let, jak je tady se vším hnusným zvykem.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 5

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.