Nová Karolina – bytový dům C

Aktuální fotografie výstavby bytového domu C na Karolině v centru Ostravy. V současné době probíhají zemní práce, vrtání pilot nebo ražení štětovnic.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • balde 10.10.2024  ●  12:56

    zajimave ze vizualizace furt nic, ale uecite to bude zase krasa 😀😀😀

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 2
  • Lojza 10.10.2024  ●  14:23

    Co děti? Mají si kde hrát….???

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 8
  • D-r 11.10.2024  ●  10:44

    Lojza: Na děti v centru Ostravy politici s…rou.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 3
  • Michal 11.10.2024  ●  17:18

    Dojet na koloběžce do Komenského sadů by byl evidentně nadlidský výkon.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 8
  • Marthin 11.10.2024  ●  19:03

    D-r: Pro úplně malé děti se teď dostavelo hřiště v Husově sadu. Z radnice prý říkali, že starší děti musí počkat na znovuotevření kulturně-osvětového zařízení Spolek. Do té doby mají trávit čas v městem nedotovanem hašišovem spolku u Trojhali…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • Paulo 12.10.2024  ●  00:29

    Fakt by mě zajímalo kam se vozí ta černá „ekologická“ zemina jež vidíme na fotce ? :D Do spalovny ? Nebo na nějaký městský pozemek pro budoucí parčík ? Snad to sypou aspoň na haldu …

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • JanikK 12.10.2024  ●  10:12

    Paulo: Ta je přece „dekontaminovaná“, klidně si do ní můžete píchnout rajčata a v létě se na výstavě zakrádkářu pochlubit dosud neviděnými výpěstky.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 21.10.2024  ●  09:56

    Část dokumentu z aktuálního řízení. Kolem bytového domu bude krásný veřejný prostor.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 21.10.2024  ●  10:48

    Staví se staví a vedle už se revitalizuje. Nejsem si jistý ale tuším, že to vydrželo cca 12 let.
    https://screenshot.cz/SL4P7/
    https://screenshot.cz/07VOM/

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • rom 21.10.2024  ●  10:56

    obyvatelé tohoto domu vynaloží z fondu oprav jednotky mil. Kč na estetické řešení fasády – žádné energetické úspory to nepřinese, maximálně bude barák vypadat lépe a propíše se to do prodejnost bytů.

    a co město – jak se odvděčí obyvatelům – dojebaným veřejným prostorem, parkoviště, bezdomovci, zvratky, chcanky u dveří atd.!!!

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • Adam 21.10.2024  ●  20:36

    Crazym: Revitalizace to není, spíše „pravidelná“ údržba. A ono těch 12 let je na fasádu pěkná doba, ještě k tomu při stavu ovzduší a nulové údržbě.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 21.10.2024  ●  21:51

    Adam: Tvl, co jiného asi tak může být přetření/přestříkání fasády než její revitalizace/údržba? 🤦‍♂️
    Tak doufám, že se shodneme aspoň na tom, že je dobře, že se o ten barák vlastníci starají dříve než se dostane do horšího stavu. A 12 let na fasádu takhle moderního domu opravdu není pěkná doba, to bych fakt čekal více ale bez informací nebudu spekulovat co za tím je, protože jen estetický důvod se mi zdá dost málo na takové utrácení peněz. Něco o tom vím, naše fasáda cca 500 metrů vzdálená byla přetřená před 17 roky a nehodláme ji v brzké době udržovat i když tam asi bude stejné ovzduší 😀

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • padickos 21.10.2024  ●  22:08

    Crazym: Odporná architektura, jestli se to tak dá vůbec nazývat.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Crazym 22.10.2024  ●  17:41

    Tak jsem si myslel jak jsem dnes šel kolem, že změnili dizajn https://screenshot.cz/J19LG/ ale pak jsem došel domů a podíval se na mapy a bylo to stejný, jen v roce 2017 byly jiné polepy komerčních prostor https://mapy.cz/s/nazedebero Tak teď je to jen čistý 😀

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.