Nová Karolina – bytový dům C

Fotografie výstavby bytového domu C na Karolině v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

O své fotografie se podělil i další čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • vojta 21.03.2025  ●  08:49

    To je tempo!

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • petrK 21.03.2025  ●  10:10

    moc se mi líbí ten parkovací balkán na první fotce, vskutku důstojné parkoviště u centra 3. největšího města v ČR

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 3
  • tom 21.03.2025  ●  10:17

    Ve srovnání s koncertní halou je to rychlé tempo. Ale asi jiny typ stavby.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 3
  • davidb 21.03.2025  ●  10:29

    petrK:
    Tam mohl být postavený parkovací dům.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 6
  • Mx 21.03.2025  ●  11:06

    Tady zřejmě technologické přestávky jako u haly nejsou třeba :-)

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • Hrdý Ostravák 21.03.2025  ●  13:07

    tom : Koncertní hala je bohužel pračka na špinavé peníze.Projekt je záměrně prodlužován. Na stranu druhou jsem obdivovatelem Stephena Holla a jeho díla se mi velmi líbí. Takže ,pokud se dodrží vizualizace,vznikne krásný atraktivní skvost. Ale ačkoliv jsme v Ostravě, vizualizace se na 99 procent nedodrží,a vznikne pouhý paskvil.

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 13
  • hugo 21.03.2025  ●  13:28

    Hrdý Ostravák: jak funguje taková pračka? V takovém projektu

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 2
  • donc 21.03.2025  ●  17:47

    hugo: kdo má delší ruku ten vyhrává, klasická páka

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • donc 21.03.2025  ●  17:48

    hugo: kdo má delší ruku ten vyhrává, klasická páka

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • donc 21.03.2025  ●  17:49

    hugo: kdo má delší ruku ten vyhrává, klasická páka

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • D-r 22.03.2025  ●  15:22

    Hrdý Ostravák: Tohle není pračka špinavých peněz, tomu se říká tunel:-).

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • rtz 22.03.2025  ●  18:17

    donc: To není odpověď.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • Robert 22.03.2025  ●  23:14

    Je vcelku smutné když jsme překvapeni, nebo někteří i skoro šokovaní, rychlostí výstavby která by ovšem měla být u podobného projektu skoro nutností.
    Pokud je vše dobře připraveno, firma ví co, jak a kdy dělat, tak by podobné tempo mělo být přímo nutností. Klasika „Čas jsou peníze“ zde zcela jistě platí. Také není nutné obtěžovat okolí hlukem, prachem a uzávěrkami extremne dlouho.
    A i proto si nedokážu představit stavbu mrakodrapu na místě kde je plánovaný. Pominu věci jako geologický průzkum atd. Ale prostor nutný pro stavbu samotnou, její zásobování materiálem atd. A vůbec najít v ČR firmu která má znalosti se stavbou podobně vysoké budovy. V daném prostoru bude nutná zásadní úprava dopravy. Tohle bude velká zábava pro Ostravu pokud se finale nezjistí že jde jen o Promo RT Torax.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 5
  • donc 23.03.2025  ●  14:34

    rtz: pouze myšlenka k zamyšlení, něco jako kolik višní tolik třešní

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 7
  • donc 23.03.2025  ●  15:52

    Na parlam.listech vtip: Češi a Číňané budou stavět dálnici z Pekingu do Prahy , sejít se mají u Kolína. Tak tolik o naší rychlosti stavění.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 12
  • Mx 23.03.2025  ●  18:37

    Robert: Máte pravdu, nicméně stavba mrakodrapu s naprostým minimem okolního prostoru je ve světě zcela běžná, takže je to jak píšete, o firmě, která tohleto umí zvládnout.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Roman 24.03.2025  ●  07:52

    donc: Parlamentní listy jsou pro dezoláty. Aspoň vím, kdo tu přispívá.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 8
  • donc 24.03.2025  ●  09:12

    Roman: dík za info,jednoduchý člověče. To už říkal Werich, ukaž mi co čteš ať vím o čem se nemáme bavit.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 8
  • Robert 24.03.2025  ●  10:33

    Robert:
    Právě že jsem měl možnost být u stavby čtyř budov o výšce 100 až 230 metrů tak si říkám kdo a jak to chce řešit. Primárně mi to tam nesedí. Ale to už je spíš otazka vkusu.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • D-r 24.03.2025  ●  12:32

    Mx: Běžná ve světě kde není místo.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.