Komentáře

  • Jana 07.03.2025  ●  12:27

    Obrovskej historickej přešlap. Škoda.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 29
  • Raptor 07.03.2025  ●  12:31

    Jana – „historickej“: škoda pro koho ? Pro Vás určitě ne, neb u Vás to funguje způsobem, že cokoliv je tady v OV špatně, máte z toho neskrývanou radost, o kterou se tady vždy ráda podělíte.

    To se mi líbí 31 To se mi nelíbí 5
  • Michal 07.03.2025  ●  18:23

    Hlavně ať se staví o 106 a ať je co nejdříve koncertní hala hotová, možná konečně těmhle Janám vybuchne hlava.

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 7
  • Mx 07.03.2025  ●  21:06

    No ale tak všeobecný názor je a zaznamenal jsem to i u novinářů, že se krom kancelářských budov zatím Karolína moc nepovedla

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 2
  • janik 08.03.2025  ●  17:28

    Zemina ve výkopech vypadá na úrodnou černozem, takže ve vnitrobloku se bude dát pěstovat zelenina a drobné ovoce. Perfektni bydleni pro rodiny s dětmi, v jinak né příliš čistém městě.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 7
  • Martin [msstavby.cz] 14.03.2025  ●  07:40

    Raptor: Samozřejmě že Karolina je historicky přešlap. To co zde vzniká není kvalitní a je to promarněná příležitost. Málokteré město mělo šanci rozšířit si centrum.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.