Nová Karolina – bytový dům A1

Aktuální fotografie výstavby bytového domu A1 na Karolině v centru Ostravy.

Související články


Komentáře

 1. David :

  Na první fotce je ta podobnost s objektem F neskutečná, za mě jen zklamání. Oba tyto objekty A1 + F jsou odstrašujícím příkladem všech pěkně uhlazených vizualizací kdy realizace dopadne absolutně mimo očekávání. Máme se tak bát nových projektů, které nám byly představeny? Zajímavé že si ani developer – GEMO, 3 roky po dokončení budovy F neaktualizoval na svých stránkách vzhled toho výtvoru ale stále prezentuje pouze vizualizaci objektu která vypadá naprosto jinak :( Tak lukrativní místo a vznikne toto..

  Thumb up 11 Thumb down 3
 2. Rado :

  David: To je Ostrava, čekal jste něco jiného? Staveb, které se postavily, a které vypadají jak podle vizualizace, bych za těch posledních 10-15 let spočítal na prstech jedné ruky. Když přivřu oči, tak na obou rukách. Víc ale ne.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 3. JohnyC. :

  No teda, to je ale fakt hnusný. Docela umění postavit něco, co ač nové, vypadá jako solidně vybydlené byty z 80. let někde na předměstí Milána.

  Thumb up 9 Thumb down 4
 4. Jann :

  Jen hnusná krabice bez nápadu a ducha, ale to už jsem říkal i v době, kdy ještě byla jen vizualizace. Proti tomu je nový dům u Jatek perla. Město tu není od toho, aby bylo developerem, aspoň ale (občas) umí zplodit architekturu. To ostravští developeři, na rozdíl od těch z jiných měst, ne.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 5. Kurt :

  Vždycky když procházím kolem chaotických domů na Karolíně (tato výjimka potvrzuje pravidlo), říkám si zda to do budoucna pujde nejak přestavět, aby domy vypadaly repreznativneji, městotvorně kvalitně a s určitým řádem. Ovšem nenapadá mě nic, jak by to šlo provést. Tento celý prostor je prohra Ostravy, kvalitní novodobou zástavbu, jež bude živoucí páteří města, kde budou žít rodiny a trávit volný čas si představuji úplně jinak. Toto jsou zkrátka jen byty pro nevkusné boháče, investory, rotující manažery Hyuindaye a fotbalisty Baníku. 🙉🤐

  Thumb up 13 Thumb down 6
 6. balde :

  kdyby tam stavelo mesto, tak tam za tu dobu stojí, tak jeden dva bloky, pokud se vam nelibi tak jste to mohli postavit vy, evidentne investor uspudil ze i toto proda a prodal, tak proc by se snazil, kdyz je poptavka jaka je, vznika nadidka, kdyby jim to lidi nekupovali, tak by ty dalsi etapy byly lepsi

  Thumb up 8 Thumb down 10
 7. Fiho33 :

  balde: typická diskuse, jak kdekoliv jinde a o čemkoliv jiném. Všichni jen hejtují, chytří jak rádio. Kolik krásných domů jste někde postavili Vy? Diskuse jak na auto.cz, kde pod článkem o bmw se šestiválcem všichni nadávají, že tam není osmiválec.

  Thumb up 12 Thumb down 8
 8. Marian Kechlibar :

  Fiho33:

  Když rozklepnete vajíčko a ono je zevnitř shnilé, taky se zdržíte komentáře, protože nejste slepice a sám byste si neuměl snést nové? Asi ne, že.

  Bytová zástavba na Karolině je bohužel promarněná příležitost. Celkem drahé byty bez jakékoliv elegance nebo aspoň zajímavých prvků. To vidí i laik.

  Thumb up 21 Thumb down 2
 9. Cervik :

  Gemo zrejme pokracuje a nasleduje dalsi vystavba obyt.domu na karoline…

  Thumb up 6 Thumb down 0
 10. Ivan :

  Už vím, co mi to tam celé připomíná… Bulharsko, taková ta hurá výstavba kolem Slunečního pobřeží a Primorska.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.