Nová Karolina – bytový dům A1

Aktuální fotografie výstavby bytového domu A1 na Karolině v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Mx :

  No nevím, čistě z pohledu původní vizualizace fasády myslím si pokles dolů. Jsem zvědav, co na to kupci, kteří viděli původní návrh

  Thumb up 11 Thumb down 2
 2. thvari :

  Mx: co by, nic, běžný kupec řeší maximálně vnitřní dispozice svého bytu…

  ty pootočené hranoly nebo to co je. omg.

  Thumb up 1 Thumb down 5
 3. Martin [msstavby.cz] :

  thvari: No já nevím, ale je to jako objednat si auto v metalíze a dostaneš ho v Barakrylu :D

  Ty pootočené věci jsou arkýře a umožňují více prosvětlit byty.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 4. David :

  dokončil se paskvil co na to říct, já tam mít byt – hned bych si vyžádal slevu za nesplnění toho vzhledu. Nejvíc mě baví to první foto kde je billboard s vizualizací – tmavě hnědá/béžová fasáda před bílým reálným domem, ti co přijdou s klíčema se budou hodně divit :) Ten dům se prezentoval zajímavým vzhledem, byl prostě jiný, teď je to takový ten bílý developerský katalog house, co už..
  Každopádně, jestli se plánuje i A2 pak už bych upřímně požádal toho projektanta co zadává vizualizace ať tu novou budovu rovnou udělá bílou ať zase z lidí v Ostravě nedělají IDIOTY aby jsme jim skákali na kdoví jaké sliby chyby že barák bude černý, béžový a stejně to skončí na bílo…. viz toto. Díky!
  Že zrovna na té Karolíně si vybrali postavit bílou čtvrť….

  Thumb up 8 Thumb down 2
 5. thvari :

  Martin [msstavby.cz]: no mi to neříkej, já bych na Karolinu nešel ani zadarmo, ale vím, jak lidi běžně přemýšlí. jeden kámoš tam bydlí a nějaký celkový vzhled baráku je to poslední, co by řešil.

  Thumb up 4 Thumb down 6
 6. :

  Vždyť to stojí jen 6-8 míčů, tak nemůžete chtít zázraky :-)..Předpokládám, že než to dodělají, tak už budeme na 10-14 míčích, tak to se naprosto vyplatí !

  Thumb up 5 Thumb down 4
 7. Tom :

  Byl jsem ve dvou bytech,jeden velmi luxusní na dvě patra s velikou terasou, přišlo mi to jako krásné bydlení, druhý menší,ale dobře vyřešený s balkonem a velikými okny. Musím říct, že jsem trochu změnil svůj „negativní“ pohled na tyto byty. Ale stejně bych tam nešel, protože mám rád starší zástavbu, a hlavně nemám peníze na bydlení na Karolíně.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 8. Migi :

  Tom:
  Ja muzu rict, ze vim o domech kde za tyto penize mate i v dome vlastni fitko, bazen, saunu, tenisove kurty – coz uz u takovych rezidenci byva standardem, asi ne v Ostrave. Tady jestli ty byty jdou do 8micu a nabizi jenom to bydleni tak nechapu ze nekdo za tohle chce tech 8 micu dat :( jeste k tomu jak vidim ten barak nevypada nijak „posh“. Ja bych si jeste pockal az se postavi neco co za to ty penize stoji, ale toto urcite, zdaleka ne.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 9. xxx :

  Migi: Jasně, svoje miliony si radši zatím schovejte a počkejte, až Vám někdo postaví dům se saunou :-)

  Thumb up 6 Thumb down 2
 10. Johnny :

  Jenom bych rád upozornil, že změna barevnosti se týká jenom „zadních křídel“ budovy, fasáda do hlavní ulice byla i na vizualizacích bílá:
  https://www.rezidence-novakarolina2.cz/galerie

  Thumb up 6 Thumb down 0
 11. Migi :

  xxx:
  to že vy máte neznalost toho jaké jsou už v dnešní době standardy na bydlení, že v takové rezidenci mít byt a garáž je opravdu jen to očekávané minimum, ale že investor už láká i na věci jako fitka v domě, sauny a další. Podívejte se i mimo Ostravu prosím nebo nekomentujte hloupostmi :)
  ale ja bych určitě nečekal jako vy, postavil bych si co chci, a hlavně si určil i barvu fasády :)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 12. Summerboy :

  Arkýře super!

  Thumb up 3 Thumb down 0
 13. rasta :

  že se tady zase nejvíc ozývají ti co mají v peněžence tak na pronájem garsonky na Dubině. Vše ve stylu nebyl jsem tam neviděl jsem to, ale slyšel jsem… postavil jsem několik takových domů a to třeba i v Praze a věřte, že za takový peníz jako je v Ostravě jste rád, že máte na podlaze lepený vinyl. Vzhledem ke konkurenci všech projektů, která tam panuje se samozřejmě developer snaží nabídnout něco jiného nebo navíc, ale na to musíte mít jiné kroupy…

  Thumb up 3 Thumb down 1
 14. Crazym :

  Tak jestli se tam prodají byty za 8 míčů, tak je to pro mě vlastně pozitivní neboť až se rozhodnu prodat byt v Krausácích o 113 m2 tak když mi dá někdo 3 mega a za jedno mega si ho vylepší, tak dost ušetří a spokojeni budeme oba :-)
  Ale barák mě nijak nenadchne ani neuráží a jen houšť tam s tou výstavbou.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 15. D-r :

  Crazym: Kde to je?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.