Nová Karolina – bytový dům A1

Na prvních místech bytového domu A1 na Karolině se již místy ukazuje fasáda objektu. Ta však však nevypadá, jak na vizualizacích.

Související články


Komentáře

 1. David :

  lépe řečeno se kopíruje vzhled již stávající zástavby, která byla postavena cca 2012? Velmi kreativní developer!!!!!
  Asi nepochopil, že tam se přímo vyžaduje, aby každý dům měl svůj vlastní vzhled, identitu… Jako už ten původní vzhled bílá a nějaký oranžově-hnědý vršek působil před 10ti lety jako takový domek z katalogu, nulová architektura – ale kopírovat to i po 10ti letech? Boha….
  PS: Mě už vážně přijde, že každý nový nadějný projekt skončí fiaskem viz toto.

  Thumb up 19 Thumb down 12
 2. Hrdý Ostravák :

  Existuje vůbec nějáká stavba v Ostravě,která dodržela a naplnila svou vizualizaci? Nejsou to zlodějny za bílého dne, doprovázené spokojeným chrochtáním radních a nenasytných developerů?Existuje nějáký hlídácí pes,který by tyto ostravské podvody hlídal? Mám tisíce otázek,leč nula odpovědí.

  Thumb up 14 Thumb down 4
 3. David :

  Hrdý Ostravák:
  mě by zajímalo jak toto zdůvodnili těm lidem co si už zakoupili byty v tom domě? Z právního hlediska se toto řeší nějak? Změnili jsme vzhled…
  To je jak kdybych si za své úspory koupil červené Ferrari a oni by mi nakonec dali žluté, určitě bych nenastartoval a neodjel :)
  A reference pro GEMO – příště bych jim určitě žádný projekt nezadal vzhledem k tomu, že nejsou schopní postavit co navrhli!

  Thumb up 14 Thumb down 0
 4. Eman :

  Hrdý Ostravák: Hrdý Ostravák: A to v Ově bude nejvyšší stavební úřad.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. Mx :

  Nevím, jaký bude celkový dojem ze stavby, možná dobrý, možná ne. Ale už ta věčná nejistota, jak tady zase něco dopadne jinak, že se člověk nemůže spolehnout na nic, když mu na okolí záleží, je frustrující a bere dobrou náladu. A že odpovědným lidem ať na městě nebo soukromým, je to asi jedno. A všechny ty další malůvky do budoucna mohou dopadnout vlastně také úplně jinak…

  Thumb up 10 Thumb down 0
 6. Název :

  Za mě je to logický krok. Černá tolik nepřitahuje teplo. Vlastníci bytů ocení, že se domy nebudou moc zahřívat….. nebo že ušetří za provoz klimatizace.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 7. yopl :

  Název: Předpokládám, že na ty tmavé polystyrenové bloky ještě přijde nějaká povrchová úprava, jinak to teda bude dost drastický industriál :-) Asi to nakonec bude spíš do světla a ne do černa…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. thvari :

  Jak velkou část veřejného prostoru okolo toho domu budou zvelebovat? Ten meziprostor mezi tímto domem a novýma fakultama je naprosto děsivý.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. Mx :

  Název: černá přeci odjakživa přitahuje teplo. Máte na mysli bílou? A to je při polystyrenové fasádě celkem jedno, vliv na teplo uvnitř nepatrný. A navíc původní fasáda nebyla černá, ale hnědá. Takže čím dále ospravedlníme další šolich s vizualizaci? Fakulta nebude mít plánovanou trubkovou fasádu, protože by se blbě udržovala? Co takhle shodit štuky ze staveb na Nádražní? Dyť se to bude špatně udržovat – samozřejmě jen vtip. Prostě další příklad zdejšího malého nicotného myšlení

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.