Nádražní 15

Renovovaný dům skrze plachty lešení poodhaluje svou fasádu. Fasáda je laděna do světlých odstínů se zachováním velkého množství architektonických detailů.

nadrazni 15

nadrazni 15

Související články


Komentáře

 1. Václav :

  Vypadá to krásně :) Ještě ten nárožní dům přes ulici a bude to krásná křižovatka :) Na jednom rohu banka a na zbylých třech krásné nárožní domy s nádhernou fasádou, to by byl pohled… :) :D

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Cyril :

  To jim muselo dát práce, povykrajovat všechen ten polystyren! Klobouk dolů. :D

  Thumb up 2 Thumb down 6
 3. Infoš :

  Neviděl jsem průběh stavby, ale nemyslím si že by se zateplovalo, u památkově chráněných domů se to nedělá. Myslím že se jen udělaly omítky.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 4. Cyril :

  Infoš: Ta ironie…

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Cyril: to fakt polystyren neni, je tam videt struktura cihel, na vlastni oci je to fakt moc pekne. jen mi prijde, ze ten tmave sedy parter se k tomu moc nehodi. ale ten se predelal uz drive.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 6. Cyril :

  Hynek [msstavby.cz]: Já vím že není. Chodím to okukovat a s polystyrenem tam nepobíhali. Jsou tam normálně zedníci s maltou a s bůhvíčím vším a pěkně štukujou. Dělal jsem si srandu :-P

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.