Na Hradbách 1257/12

Secesní objekt na ulici Na Hradbách v centru Ostravy je na prodej. V roce 2019 zde byl plánován Hotel 49. Dle realitního inzerátu však v objektu vznikly byty.

Elegantní rezidence Na Hradbách 12 je situována v samém centru Ostravy, jen pár kroku od Masarykova náměstí, Havlíčkova nábřeží nebo Komenského sadu. Rekonstrukce šla od základů a vše mimo obvodových zdí je nové. Vyměněna je střecha, rozvody topení a inženýrských sítí, kotelna připojená na dálkového dodavatele tepla, nové jsou vstupní dveře do domu i do bytových jednotek.

Byty:

Budova nabízí celkem 7 bytových jednotek o výměrách 71 až 170 m2 a dispozičních řešeních 3+kk až 6+kk. K jednotkám navíc náleží prostorné až 20 m2 velké sklepní místnosti. Byty jsou dokončeny ve vysokém standardu zahrnujícím parketové vinylové podlahy, obklady a dlažbu Atlas Concorde, sanitární vybavení Vileroy & Boch a Ravak, kvaltiní obložkové bezfalcové lakované dveře značky DRE, protipožární vstupní dveře, dřevěné kastlová okna do ulice a dřevěná okna s dvojskly do vnitrobloku. Všechny byty jsou provedeny v sádrových omtíkach a stropy pokrývají sádrokartonové podhledy. Veškeré stolařské práce jsou provedeny na míru z premiových matiálu značky Egger. Každý byt disponuje podlahovým vytápěním, kdy má každá místnost vlastní digitální termostat.

V roce 2019 zde byl záměr Hotelu 49. Více v tomto článku ZDE
Autor: Pizingers Morix

pramen: vitio.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.