Mondelez zahájil výstavbu

Položením základního kamene v Opavě-Vávrovicích začala výstavba nové továrny na sušenky americké potravinářské společnosti Mondelez International. Firma do výstavby továrny rozšiřující stávající výrobu plánuje investovat přes dvě miliardy korun a za poslední roky je to její největší investiční projekt v Evropě. Dokončení výstavby a start výroby je plánován na první polovinu příštího roku. Investice přinese 200 nových pracovních míst. ČTK o tom informovala Jaroslava Hájková ze společnosti Mondelez Czech Republic. Důvodem rozšíření výroby v opavské továrně na sušenky je rostoucí poptávka po produktech potravinářské společnosti.

mondelez

celý článek: archiweb.cz

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  http://www.npu.cz/prurezove/novinky-nejdulezitejsi/news/14771-obrovske-sidliste-hroby-stare-jako-pyramidy-a-jantarove-sperky-nasli-archeologove-ve-vavrovicich/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aggu :

  Podle ministryně pro místní rozvoj Věry Jourové projekt přispěje k posílení konkurenceschopnosti České republiky. „Vnímám to jako symbolický krok do budoucna. Tento rozsáhlý investiční záměr vítám a věřím, že bude pro Moravskoslezský kraj velkým příslibem,“ řekla Jourová.
  LOL. V kraji je cca 50 000 lidí bez práce. 200 lidí bude v Opavě montovat sušenky a Jourová tomu říká velký příslib. Nechci se plést, ale nedělá si z nás legraci? ;)

  Thumb up 3 Thumb down 3
 3. Martin [msstavby.cz] :

  aggu: Běžné politické řeči. Ministryně před tím, než se k tomuto tématu vyjádřila, jen matně věděla, kde leží Opava a pochybuju, že znala firmu Mondelez…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Balde :

  aggu: moc to řešíte, je jasé že si na to mbudou chtít nabrat politické body, ale buďme rádí za každé pracovní místo, a ještě by mě zajímalo, kolik z těch 50 000 by opravdu chtělo pracovat, pulka ???

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.