Rozšíření závodu společnosti Mondelēz

Záměrem je výstavba nové výrobní haly u stávajícího areálu společnosti Mondelēz (bývalý podnik Opavia-LU, s.r.o.) s potřebným zázemím.

Ústředním objektem je výrobní hala, umísťována na východní straně areálu závodu. Ve výrobní hale budou zajišťovány následující provozy – příprava surovin, výrobní úsek, balení a expedice. Výrobní hala je převážně přízemní a její součásti budou základy pro věžové zásobníky surovin, odpadové hospodářství, provozní vestávky uvnitř haly a přístavky na obvodu budovy haly (administrativní prostory, sociální zázemí a odpočinkové prostory, prostory pro údržbu).

Dalším větším objektem je šatnový a sociální objekt (dvě horní podlaží) a technické zázemí (přízemí), který bude propojen s novou výrobní halou nadzemním koridorem pro pěší. Záměr zahrnuje i další drobnější stavby a objekty – např. podružnou vrátnici a nákladní váhu na jihu areálu, novou flotační stanici na jihozápadním okraji areálu a další.

Součástí záměru jsou také nové komunikace a manipulační plochy.

opava

opava

 

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. Roman :

    Dobry den. Chtel bych se jen zeptat jestli budete nabirat nove lidi? A jestli budete potřebovat skladníky? Děkuji za odpoved Blahuta.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Hynek [msstavby.cz] :

    Roman: jsme jenom informacni blog, na praci je treba se zeptat primo ve firme: http://goo.gl/2YZpO4

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.