Modernizace vítkovického stadionu

Práce na výstavbě nové tribuny pokračují závratným tempem a chybí ustavit jen poslední dva nosníky. Byla dokončena hrubá stavba energocentra jih a nosná konstrukce energocenta sever. Na posledních snímcich je vidět demolice oblouků severní a jižní tribuny, které byly odstraněny už v této etapě protože by později hrozilo poškození nově položeného povrchu.

Související články


Komentáře

 1. mm :

  opět o krok lepší

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. lip :

  Jsem samozřejmě rád, že se to opravuje, ale trochu mě mrzí, že to nebude žádný architektonický skvost, který by vzešel z nějaké kvalitní nezkorumpované soutěže!! :-). V našich poměrech i tak palec nahoru!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. vvss1 :

  Tak kočkopes je dokonán! Díky tomu se na Tretru dostane nějakých 8000 lidí namísto obvyklých 20000. Bude to nádhera sledovat ty proluky za oběma brankama. Hnus !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomas T. :

  vvss1: To je jen pro letošek, přišti rok se do toho nalijou dalši miliony a dokonci se to….. takze rozhodne neni duvod pro byt tak skepticky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. centos :

  To nalití není vůbec jisté. A já bych byl raději, aby se za ten zbytek peněz opravily Bazaly.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. zajic :

  Přesně jak píše centos, moc nechápu proč bořili ty oblouky za brankami, ten uvedený důvod se mi moc nezdá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. vvss1 :

  Tomas T: jasně, říkalo se ale že na Tretru budou oblouky zachovány, pak se zboří a dojde na dokončení onoho prstence na obou stranách až po hlavní tribunu. A najednou zase změna po ostravsku a na Tretru budeme mít „děravý“ zmutovaný stadionek. Jinak jsem taky pro at tečou peníze raději na kopec na Slezské, jen jsem myslel že na Městském stadionu to dokončí nějak solidně. Tenhle nedodělaný mutant bude příšerný a letos poprvé na Tretru ani nepůjdu (stejně nebudou beztak př té kapacitě ani lístky…)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jiřík :

  Tretru pokryjou montované tribuny za brankama !!! přece se nenechají ošulit o zisk. Na tu Srandu pro MFK Vítkovice pak stačí jen hlavní tribuna :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. cigcag :

  To Jiřík:
  Souhlasím. A ta sranda na Slezské, se může hrát v Petřkovicích. Takže zase ušetřeno…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Jiřík :

  cigcag : Myslel jsem to tak, že na Vítkovice v páté lize moc lidí nechodí a když jsem se tam byl podívat na druhé lize bylo tam sotva 200-600 lidí nejvíce. Nevím jak by baník třeba při špičkových zápasech mohl hrát v Petřkovicích, když přijde cca 8000-12000 v pruměru

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  zajic: Když se dobře podíváte na předposlední fotku tak zjistíte že obslužné energokanály a základ starých oblouků zasahují pod plochu tartanu. Kdyby je nezbourali teď a udělali nový tartan tak by ho při pozdější demolici oblouků museli znovu odstranit. Už vidím ty komentáře – „proč tam dělají ten povrch dvakrát“, „to jsou zase vyhozené peníze“, „tuneláři“…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. vvss1 :

  acdlcia : A na to tedy přišli oni slavní páni stavitelé kdy? Proč tedy mleli opět něco jiného před započetím stavby a skutečnost je klasicky odlišná? Ono už je to asi čtvrtá verze, pamatuji jak se mělo začít bourat hned po juniorském mistrovství v atletice apod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  centos: Spíše se to dokončí http://www.msstavby.cz/rekonstrukce-oblouku-stadion-vitkovice-08-08-2012/ .
  Tady se jen baníkovci chytají pseudo naděje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Balde :

  jaka bude celkova kapacita i s dodelanymi oblouky za branami ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Fred :

  15000

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. marian :

  acdlcia [msstavby.cz]: že je to tunel, je snad jasné každému.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Tomas T. :

  No tak vsichni tady resite co by se delat melo, a co by bylo logistejsi, a ze se ty oblouky dostavovat nebudou. Ale toto je politika, a je myslim uz davno jasne co se stavet bude nebo ne. Nespojujte logicke veci a politiku…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. otoson2 :

  Podle studie z to ho bude nádherný stadion,vadí mi na tom jen to, že když už se dělá taková obrovská rekonstrukce, nebyla začleněna i hlavní tribuna ! Působí tam docela rušivě………

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Balde :

  tak hl tribuna je docela nová tak se setri peníze ale casem asi na ni taky dojde

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. acdlcia [msstavby.cz] :

  Hlavní tribuna prošla kompletní rekonstrukcí která probíhala posledních 5 let.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.