Komentáře

 1. pet :

  Co dělají na posledním snímku?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. kyle :

  Nejzbytečnější investice v historii Ostravy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. MM :

  kyle: Přesně, tunel může začít…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  kyle : Tak to byla hlavně čez Aréna :-D Vítkovice by mohli hrát klidně v Porubě !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. FlakY :

  Jiřík: To samé můžete tvrdit o baníku, proč sypat peníze do chátrajicího stadiónu,když budou Vítkovice. Tvrdit, že nejde o ryze fotbalový stánek je nesmysl, protože hodně evropských klubů hraje na atletickém stadionu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. hrw :

  FlakY: Jmenujte sest? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Rado :

  Rekonstrukce stadionu za cenu nového, opravdu smysluplné řešení :o(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. centos :

  A některé kluby v Africe hrají na louce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. vvss :

  :-)) Stavba tedy může začít. To mně pobavilo,málem jsem spadl smíchy. Jen jsem si to srovnal se situací stadionu v Plzni, kdy po posledním kole se začalo bourat, bagry stály málem hráčům za zadkem a čekalo se na závěrečný hvizd rozhodčího. A na novou sezonu byl stadion postupně postavený nový, až na hlavní tribunu. A tady se dělá sláva z toho, že po takové době máme za sebou demoliční práce na cca 1/3 ochozů. Ale jinak souhlas pro potřeby MFK v krajském přeboru dostačující tempo:-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. PetrP :

  kyle: Věc názoru…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Martin [msstavby.cz] :

  MM: Prosím. Už se zde podobné obvinění objevily víckrát. Pokud máte nějaký důkaz nebo něco podobného o tunelu. Běžte s tím na policii. Opravdu nikoho na webu o stavbách NEBAVÍ číst spekulace a jiné hospodské projevy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  vvss: Se stavebními prácemi se začalo hned po skončení Zlaté tretry. Může začít samotná výstavba tribuny.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. vvss :

  martin: O tom jsem přesně psal pane:-). Zlatá tretra skončila 26.5.2012, což je bratru 5 měsíců. Za tu dobu stály v Plzni, kompletní zastřešené ochozy. My za tu dobu máme „stavební práce“ a zbořenou třetinu ochozů .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. acdlcia [msstavby.cz] :

  pet: Na posledním snímku jsou základy pro novou bránu A ( http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2011/11/Stadion-Vitkovice_situace_V2.jpg )

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. acdlcia [msstavby.cz] :

  vvss: Více jak říkáte „ochozů“ se ani bourat nebude. V první etapě proběhne stavba rovné tribuny naproti té staré (viz odkaz v předchozím komentáři a http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2011/10/Screenshot-2011-10-12_16-45-35.jpg )

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. mm :

  kyle: Tohle bych zase netvrdil. Pro některé lidi zde na webu jsou zbytečné všechny stavby, které se tady objeví, tím nechci říci, že je to Váš případ. Na stadiónu se poslední dobou koná spousta akcí a nový kabát mu jistě bude slušet, zvlášť pro Tretru, která tak bude moci postoupit o laťku výš a to bude pro Ostrava velký úspěch. Tak proč se stadiónem něco neudělat. Všichni děláte, jako by jste to platili z vlastní kapsy.Podívejte se na reating Ostravy. Asi tak zbytečně neplýtvá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. kyle :

  Já tu zbytečnost vidím v tom, že tento stánek je určen pro atlety. Dobrá máme tady jednou za rok tretru, a asi když budem mít takový stadion tak tu bude diamantová liga . Super tak jednou za rok stadion vyprodán. A že se tam má stěhovat Baník, ok jsem realista nejsou peníze, ale nebude tam věčně. Baník patří na Slezskou, a když může jít 800 mio na pár atletů tak proč by nemohlo jít tolik peněz i do Bazalů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. mm :

  Já netvrdím, že nemůžou jít peníze na Bazaly. I já si určitě přeji, aby i Bazaly nedělaly městu ostudu, ale na druhou stranu jsem rád, že se za městský stadión nebudeme muset stydět, že tady bude zase o něco útulněji a těch akcí je tam přece jen poslední dobou více. Ten stadión byl opravdu zaostalou ostudou a pokud se podaří podobně zastřešit i Bazaly budu jenom a jenom rád.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. kyle :

  Tak já nejsem nějak vysazen proti atletice. Ale prostě si myslím, že se ty peníze měli rozdělit, a u toho vítkovického stadionu by se měla udělat jen ta první etapa a u Bazalů taktéž.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. acdlcia [msstavby.cz] :

  Třeba nám všem ještě vytřou zrak a na bazalech postaví to už kdysi zmiňované obchodní centrum.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. FlakY :

  Každý může fandit jakémukoli sportu, ale to neznamená, že musí zatracovat ostatní. I bez fotbalu se Vítkovice uživí, protože na něm pořádají spoustu sportovních akcí a to ještě nemluvím o koncertech. Jedná se o prestiž města a pak i ČR z hlediska pořádání mezinárodních turnajů. S takovou co tady píšete mohli místo Ostravy vybrat Frýdek-Místek a stadion Slezan komplet zrekonstruovat a bylo by.
  Nepochybuji o tom, že město koupí Bazaly a zmodernizuje ho, ale buďte realisti. Město v dohledné době nebude mít dostatek peněz aby se vrhlo hned na další vysoké investice. A pokud k realizaci dojde, tak uvidíme v jak velkém rozsahu…
  Ostrava si vytyčila důležité projekty pro podporu města a celého regionu. Čas ukáže co se vyplatilo a co byla zbytečná investice. A topit to jenom na jednom projektu v Baníku nemá smysl. Jsem jeho stoupenec, ale není možné zatracovat jiné projekty. OT: To že město nedalo Baníku mnoho můžete poděkovat jonem Peterovi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. FlakY :

  kyle: první byl hokej kvůli pořádání MS, teď atletika a další na řadu bude fotbal. Vidíte ty roky?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. zajic :

  FlakY : Jen aby to tak bylo, je to hlavně Peterova chyba, že dával na sliby politiků. Měla se využít euforie po vítězství v lize. A já žádný sport nezatracuju.Jen by v tom měla být nějaká rovnováha, navíc ve prospěch většinového sportu nejlépe.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 24. aldik :

  A na Bazalech by mohlo vyrůst OC Bazaly a luxusní byty :-D Nee, samořejmě si dělám srandu, i když developery to už určitě napadlo :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 25. Hynek [msstavby.cz] :

  aldik: mi teda prijde, ze tech luxusnich bytu je tu uz docela dost a nezda se, ze by v nich nekdo prebyval, navic to je obrovska plocha, do tak velkeho projektu by v tehle lokalite sel malo kdo.. spis bych to videl na nejaky obchodak, kdyby to nebyla ostrava, tak mozna reknu i hotel, ale to by se tu muselo dit trochu vic, nez dneska..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 26. thrpst :

  Netvrdil bych že je to zbytečná stavba, na druhou stranu veřejné stavby se staví opravdu hodně draze a neefektivně. Vedlejší „rekonstrukce“ ČEZ arény je toho nejlepším důkazem.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.