Modernizace kina Luna – foto z výstavby

Aktuální fotografie přístavby kina Luna v Ostravě-Zábřehu.

luna

luna

luna

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Hele Luna.. a já tam zrovna chtěl jít, že udělám fotky jak pokračuje výstavba :D Jen teda by mě zajímalo, na kdy se plánuje otevření a jestli tam má skutečně na 100% být malé Tesco? Prý, že možná ne..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  aldik: No kdy to mají otevřít sice nevím, ale podle rychlosti prací doufám že to stihnou do konce roku 2020. Od posledního focení (před více než třemi měsíci) už stihli skoro dokončit parkoviště.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Ennie :

  Ten postup prací tam je strašný, parkoviště skoro dodělané, ale za plotem a už asi 4 měsíce tam blokuje plno parkovacích míst, auta stojí všude, kde se dá. Před týdnem tam škrábali asi 2 m2 stěny a tím to haslo :-D Jsem zvědavá, kdy se toto dodělá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. SirP :

  acdlcia [msstavby.cz]: Tak skoro 2020 ;-D :-D spiš pozdeji ..tempo je zběsilé :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aldik :

  Tak nakonec tam nemá být Tesco, ale Billa. Říkali to včera na Rádiu Čas v souvislosti s další etapou rekonstrukce budovy kina.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  aldik: To se teda divím. Že by se Billa vracela do Ostravy? Vždyť se vytratili protože jejich obchody tady měly hodně mizerné tržby.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. aldik :

  acdlcia [msstavby.cz]: No je pravda, že Billa naproti Futura i v Martinově skončila, ale pořád tu je Billa (dříve Delvita) v LASU (i když centrum města je specifické, hlavně v pracovní dny by tam snad vydržel každý obchod v kategorii potravin :D).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  No připadá mi to opravdu neuvěřitelné, že v Ostravě je jediná Billa. Byť má některé potraviny dražší, je to kvalitní obchod. Tak snad…
  (btw nemůžu si nepovzdechnout nad Intersparem měnícím se na Albert. Slogan „Carrefour-nyní Tesco“ mám ještě v živé paměti. :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  Summerboy: Intersparu je mne take lito. Bohuzel. A Billa – jsou nakupy kdy jdu cilene do billy, protoze vim ze jinde nektery sortiment nemaji. Myslim ze u te luny je to dobre misto na to, aby se tam uchytili a meli dobre trzby.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.