Modernizace kina Luna

Aktuální fotografie modernizace kina Luna.
Předmětem stavby je modernizace kina Luna, přístavby objektu potravin umístěného do atria objektu kina a úpravy přilehlých ploch. Za fotografie děkujeme čtenáři ! luna luna luna

Související články

Komentáře

  • Rumcajz 22.08.2013  ●  23:20

    Co tam budou za potraviny?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aldik 24.08.2013  ●  20:26

    Rumcajz: Před časem v MS Deníku někdo v diskuzi psal, že prýTesco Expres. Viz. diskuze – http://goo.gl/UMU2O9

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • X236K 27.08.2013  ●  16:18

    Bylo by prima, kdyby se povedlo opravit i prilehle chodniky…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 27.08.2013  ●  18:47
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marconi 30.09.2013  ●  12:11

    Nikde jsem se nedočetl jak budou řešeny parkovací plochy, současný stav je nedostačující.Přibudou nějaké parkovací místa?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 30.09.2013  ●  13:32

    marconi: Přibude 45 nových parkovacích stání.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.