Logistics Park Nošovice

V Nošovicích byla zahájena výstavba logistického parku. Celková plocha parku tvořená třemi halami SO01, SO02 a SO03 je cca 58 500 m2.

zdroj: marpostav.cz

Související články


Komentáře

 1. Stare foto :

  No ty fotky jsou pekně staré,když jsem tam včera jel tak už byli vztyčene pilíře.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 2. LK :

  O tomto se mluvilo už v roce 2011, když jsem tam nastupoval po škole do mé první práce :-D

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Ic540 :

  No já když jsem zjišťoval proč spolek ze Střítěže je proti modernizaci 322 a elektrizaci. Tak mi mimo jiné poskytli i tuto informaci z článku.

  Že mají strach kromě nakladnich vlaků z hyundai a občasného z radegastu také z odklonů z plánovaného logistickeho areálu o kterem čtu poprvé a tedy využití tratě na maximum.
  Byť žádnou vlečku v mapě nevidím.

  No vím tedy alespoň zase o něco více o stavu plánů v dané oblasti…

  I obec Střítěž se postavila proti modernizaci.
  Že by zatím byly všechny ty plány o četnosti nákladních vlaků se mi nechce věřit…

  To jsem zvědav jak to dopadne. Jezdit v 810 považuji za národní tragédii. Ale jelikož tam jezdí 814 která je alespoň bezbariérová. Ale nástupiště zatím přizpůsobená nejsou. No i tak žádný zázrak. Dnes se dívají lidé na rychlost přepravy a bezbarierovost by měla být samozřejmá….

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. Archerr :

  Ic540: je tím myšlen areál tosan parku, tj 63 ha v horních tošanovicich msid jej nabízí i s možností zavlečkovani ale muselo by se vést trať přes dálnici, osobně pochybuji že k tomu dojde.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Archerr :

  Ic540: 68.3 ha, pardon. https://logistika.ihned.cz/c1-66159020-pripravuje-se-novy-logisticky-a-industrialni-areal-tosan-park

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Stare foto: Máte pravdu, fotografie nejsou nejaktuálnější. Nicméně mnoho lidí neprojede kolem lokality, jak je rok dlouhý. A mají aspon nějakou vypovídající hodnotu o tom, že stavba začala. Na zdrojové stránky nás upozornil čtenář.

  Pokud tedy kolem lokality jezdíte, klidně můžete pořídit aktuální snímky a přes kontaktní formulář (horní lišta stránek) nám je zaslat.

  Thumb up 9 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.