Logistické centrum a Cargo terminál

Na letišti Leoše Janáčkova v Mošnově se připravuje stavba Logistického centra a Cargo terminálu. Záměr prochází procesem EIA.

zdroj: EIA

Související články

Komentáře

  • vojta 14.02.2022  ●  07:14

    Bez nadsázky jedna z nejvýznamnějších staveb v historii letiště. Velice brzy pochopíte proč.
    #ostravajecargo

    To se mi líbí 25 To se mi nelíbí 1
  • adamous 14.02.2022  ●  08:55

    No, jako cargo a vse kolem toho je fajn, ale libil by se mne postupny rozvoj letiste i co se tyce osobni dopravy, tj. jednou poradna prijezdova cesta, hotel, novy priletovy terminal atd. Jenze bez stabilniho poctu linek je tohle zabite a Katowice asi bez nejakych silnych dotaci, ktere maji od statu oni nikdy netrumfneme.

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 2
  • balde 14.02.2022  ●  09:35

    adamous: stačí postavit VRT do Katovic

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 4
  • Pavel 14.02.2022  ●  09:44

    balde: Raději do Pyrzowic ;-)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2
  • Jiřík 14.02.2022  ●  10:36

    Mošnov jede bomby.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • Jiřík 14.02.2022  ●  10:51

    Jen by mě zajimala ještě jedna věc. Ve vizualizaci nový Mošnov, před krajským úřadem bylo vidět i příprava dvou administrativnich budov. Nevíte v jaké fázi je to tedka ?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • ostravak 14.02.2022  ●  15:29

    Air Montenegro to chce oslovit. Letěl bych do Černé Hory na dovču..Co za tydýta vede nyní letiště Mošnov ? Přitom je to tak jednoduché…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 15
  • Michal 14.02.2022  ●  16:54

    Jsme nesmírně rádi, že se z Mošnova stává cargo hub. A ještě radši máme letiště v Katovicích a ani nepotřebujeme velice brzy chápat proč.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 16
  • S200 14.02.2022  ●  18:52

    ostravak: Do Černé Hory se létá z Katowic (Wizz) i Krakówa (Ryan), takže není co řešit.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 2
  • Jiřík 14.02.2022  ●  20:33

    ostravak: Aerolinky jsou rády za tvůj příspěvek v nejbliší době si toto forum přečtou a určitě ti co nevidět vyhoví :)

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • Rdm 16.02.2022  ●  09:21

    adamous: https://moravskoslezsky.denik.cz/podnikani/prime-lety-ostrava-varsava-jsou-zpet-lot-od-brezna-obnovi-pravidelnou-linku-2022.html
    Aspoň jedna dobrá zpráva, ale nemyslím, že má Mošnov šanci to víc rozjet, alespoň co se osobní dopravy týče. Katowice nejsou tak daleko, aby se tady uživily dvě letiště, na to je Ostrava moc malá.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2
  • adamous 16.02.2022  ●  11:32

    Nevim, co je na tom jinak pravdy, ale na jednom nejmenovanem „pro-rusky“ orientovanem serveru psala jedna nejmenovana „ruda“ poslankyne, ze nektere ty sklady tady by mely vlastnit americke firmy a mela by tam mit v budoucnu basement americka armada. Vpodstate obdoba tohoto: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3439908-slovensky-parlament-schvalil-vojenskou-dohodu-s-usa Tak nevim, jestli na to treba nenarazi prvni prispevek od Vojty.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • davidb 16.02.2022  ●  12:06

    adamous:
    Super.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 23.02.2022  ●  07:42

    adamous: Ptal jsem se, samozřejmě to je nesmysl. Americký investor koupil nějaké haly, i v Nošovicích, ale armáda rozhodně ne.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.