Loděnice na soutoku Ostravice a Lučiny

Všechny obklady jsou dokončeny, terasa taky, okolní terén upraven, vypadá to že je hotovo.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  Pěkná stavba z těch fotek to mozna tak nevypadá ale kdyz to vidíte naživo tak to tam krasne zapada

  Thumb up 12 Thumb down 1
 2. Nimrod :

  Až na tu značku maximální výšky 2,7m, to vypadá děsně…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. Crazym :

  Nimrod: Ta dodávka městských pohůnků to tam kazí víc, možná to tam dali kvůli nim :DD Naštěstí je tam jen přechodně :-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 4. Crazym :

  Tak co na to říkáte? http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/lodenice-dokonceno-a-pronajato-20150714.html Hlavně na spolek Odra http://odrazs.cz/ :-)
  Za 5400,- měsíčně bych tam šel i bydlet :D

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Michal :

  Teď by to chtělo kulturní dům pro šachisty a pak jim dát na deset let směšný nájem.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: A park pro zatrpklé lidi typu Michal, aby měli kde v klidu krmit holuby.
  Ale zdarma. :))

  Thumb up 6 Thumb down 4
 7. Uher :

  Banda vodáků jménem Campanula jsou solidní břídilové… Na stavbu udělali megalomanský rozpočet 30.000.000 (na úschovnu nafukovacích člunů a krmiva pro kachny), a sami si z toho chtěli dotovat pouhých 15% :-D Ani se nedivím, že jim stavbu Intoza opustila.
  No, hůře to dopadnout nemohlo. Mohl to pro ně být krásný zahradní domek na víkendové oslavy s výhledem na řeku, nakonec to bez starostí dostane jiný “vodácký spolek“ z Oder.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 8. Johanes :

  Zajimalo by me, jestli se delo vubec nejake vyberove rizeni. I mi se to zda jako mala domu pro kamarady. Novostavbu za 30M pronajimat za 60k rocne to je zajimave. Navratnost investice z pronajmu – 500let…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Dolil :

  Nemohu najít odkaz na stránky. Zajímá mě program, otevírací doba apod. Děkuji.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Dnes jsem se díval jaký mají v loděnici pěkný přístav :DD
  http://www.imagehosting.cz/?v=pristaafa.jpg
  http://www.imagehosting.cz/?v=pristavdet.jpg
  Nájemce asi má pronajatu jen tu šmajchlcimru nahoře a tak se dole žádná údržba nekoná :DD By mě zajímalo když se něco postaví na řece kdo by to měl udržovat, Povodí Odry nebo majitel té loděnice?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  Crazym: Fakt děs… Ale tohle je pro Cesko typicke – zodpovednost za cokoli se vzdycky prehazuje jak horky brambor, hlavne aby nahodou nekdo neudelal neco navic…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Crazym :

  Summerboy: No podle tohohle článku http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/ostravska-lodenice-na-dalsi-aktivity-nejsou-penize-20160502.html má ten spolek Odra co dělat sám se sebou natožpak aby něco udržoval :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. rasta :

  nechci tomu spolku křivdit, ale nějakou přehnanou aktivitou to tam nehýří. Chápu, že bez peněz to žádná hitparáda nebude. Já osobně bych si s rodinou tu loďku nebo raftík rád půjčil. Zatím jsem s nima prožil jediný adrenalin na kole , kdy jsme projížděli kolem loděnice a uprostřed cyklostezky postavená dodávka s vlekem na lodě a k němu přivázaný rotvajler bez košíku :)…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Rado :

  Summerboy: Jsme v Česku, tady individualismus vládne, vidíte to třeba u paneláků. Domkař ví, že mu zahradu nikdo cizí neposeká a skalku nevypleje, nicméně kam tím mířím. Kdyby to na loděnici mysleli seriózně, tak to nedopustí a udělají i něco sami od sebe, přeci jen i upravené okolí je jistá forma reklamy.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 15. Summerboy :

  Rado: Naprosto souhlasim…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Hynek [msstavby.cz] :

  tak on tam ma byt kus toho olympijskeho arealu, ostatne za necele dva mesice jsou zas slavnosti se soutezi plavidel, on to nekdo vykyda..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Crazym :

  Dnes se pod loděnicí vedle přístaviště začala budovat pláž http://www.imagehosting.cz/?v=p6294041.jpg http://www.imagehosting.cz/?v=p6294042.jpg Zřejmě součást olympijského šílenství a vypadá to, že po skončení toho šílenství to zas budou odstraňovat, protože to podkládají geotextilií, což by bylo rozumné jinak se o to postará první trochu větší voda :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. O.O :

  Problem je, ze v Ostrave neni zadny aktivni sportovni vodacky oddil. Campanula je projekt nekolika lidi, jak se napakovat a s tim spolkem Odra to asi vypada podobne. Jenom natahovat ruce pro verejne penize. Pritom jsou primo ve meste 3 reky, kde by mohly byt podminky pro sportovni vyziti mladych vodaku, minimalne treba na Opave u Dehylova, nebo na Odre u Landeku, kde se nedavno proinvestovaly desitky mega a vysledek pro sportovni vyziti lidi je nulovy, pritom v lokalite, ktera se primo nabizi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. dolil :

  http://www.lodenicepodhradem.cz

  Nikde nevidím zmínku o občerstvení. Přeci jídlo a pití je životně důležité.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. Crazym :

  No, musí se uznat, že od loděnice až ke zdi u Sýkoráku se máklo, je to tam upravené, uklizené, nějaký inventář v podobě kamenných lehátek dokonce a asi ještě budou lavičky. http://www.imagehosting.cz/?v=p8317045.jpg
  A u Loděnice staví momentálně moderní workoutové hřiště, posilovna. http://www.imagehosting.cz/?v=p8317044.jpg Co říkáte, šli by jste si taky zdravě zacvičit hned vedle té hučící čtyřproudovky v tom největším smradu a prachu? :-)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 21. thvari :

  Crazym: vedle nejnelogictejsi 4proudovky ve meste vedouci z Mexika v Hrusove do Kuncicek!

  Thumb up 3 Thumb down 2
 22. dolil :

  https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2179162-ostrava-prodlouzi-najem-provozovateli-lodenice-musi-ale-pridat-gastro-sluzby

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.