Lidl, Frenštát p. Radhoštěm – EIA

Informace k projektu novostavby prodejny Lidl ve Frenštátě pod Radhoštěm z dokumentu posuzování EIA.

Jedná se o novostavbu prodejny s parkovištěm pro osobní automobily, které bude sloužit zákazníků prodejny. Prodejna je projektována u silnice I třídy č. 58 před kruhovým objezdem. Na pozemcích je v současné době starý ovocný sad, náletová zeleň a objekt v minulosti sloužící pro energetické potřeby ( transformátorová stanice).

Při realizaci záměru dojde k odstranění stávajícího objektu, vykácení sadu a náletové zeleně včetně stromů ovocného sadu. Při realizaci se předpokládá vybudování a napojení přípojek na inženýrské sítě a dopravního napojení na stávající komunikaci Pod Šenkem. Nezastavěné plochy budou upraveny (převážně vysvahovány) a osázeny zelení dle schváleného projektu sadových úprav.

Stavba prodejny LIDL zahrnuje budovu prodejny včetně manipulačního prostoru, sociálního zázemí a zásobování, inženýrské sítě, vsakovací objekt srážkových vod, komunikace, parkovací stání a terénní úpravy. Budova je navržena jako přízemní objekt obdélníkového tvaru rozčleněného rozšířením ve východní části a přístavbou v části severní. Základní rozměry budovy jsou 78,76 x 27,91 m. Východní rozšíření má rozměry 51,8 x 5,2 m, severní přístavba u zásobovací rampy 13,80 x 5,4 m, jižní přístavba trezorové místnosti 3,7×4,1 m.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. jeremiketola :

  Nemel stat na ul. Zahuni naproti skoly, kde mely byt soucasti objektu take byty?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  jeremiketola: To je tento, jiným, projekt https://www.msstavby.cz/oc-frenstat-pod-radhostem-2-06-08-2019/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. jeremiketola :

  Martin [msstavby.cz]: Diky, ja myslel ze tam bude Lidl, nevite jak to s timto druhym projektem vypada?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.