Komerční objekt Frýdlantská

Prodejní objekt u nádraží Ostrava-Střed údajně pomalu finišuje. Bude rozdělen na deset samostatných prodejních jednotek a investor slibuje unikátní koncept prostor.

Obchodní dům je už téměř hotový. Chybí terénní úpravy, mezi které patří především vybudování parkovacích stání.

„Hotovo bude v řádech týdnů, maximálně měsíců. Vnitřní prostory budou volné pro možnost variabilních úprav každého z nájemců,“ uvedl zástupce investora AR Development.

Podle spolumajitele společnosti Milana Štěpánka půjde o první obchodní dům svého druhu v Ostravě. „Podobné jsou například v Praze nebo Brně. Prostory objektu jsou rozděleny na jednotlivé obchody. Každý z nich bude mít své skladovací zázemí, místo pro sídlo firmy a zároveň vzorkovou prodejnu, takzvaný showroom,“ řekl.

Budova má tvar obdélníku o rozměrech čtrnáct krát šedesát metrů. Výška centra je deset metrů. Součástí objektu je také stříška nad všemi vchody. Mezi obchody by se měly objevit květinářství, pekařství nebo třeba trafika.

kab-5585mistecka-obchod_galerie-980

zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

  1. Michal_n :

    Tak jenom přemýšlím, co by se dalo ještě postavit mezi nákupák na bývalém UÁNu, Karolinou a nákupák u nádraží Střed … že by třeba nějaký hypermarket ??? :///

    Thumb up 1 Thumb down 1
  2. acdlcia [msstavby.cz] :

    Zrovna včera jsem tam byl fotit a chybí jim tam toho ještě dost.

    Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.