Komerční objekt Frýdlantská

Po delší pauze se stavba dala opět do pohybu. Probíhá izolace pláště, doosazování výplní i úpravy okolí budovy.

Související články

Komentáře

  • thrpst 17.04.2014  ●  15:11

    Ostuda.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • aleš m. 19.04.2014  ●  18:38

    thrpst: taky si myslím a skoro u všech staveb v Ostravě – po delší pauze….:-(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 19.04.2014  ●  21:06

    aleš m.: …jo u všech…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 4
  • aleš m. 21.04.2014  ●  10:40

    martin [msstavby.cz]: Tak to je docela blbé, že u všech. Já jsem si myslel, že SKORO u všech a realita je jiná.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 21.04.2014  ●  15:40

    aleš m.: Není to blbé, je to hyperbola. Jaj…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.