Komerční objekt Frýdlantská

Konstrukce budovy je hotová, střecha položená a osazováním skleněných ploch začala montáž fasády.

Související články


Komentáře

 1. Jarda :

  Už jsem se bál, že tam zůstane jen to torzo. Je však otázka, co za šílence si tam otevře obchod?

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. thrpst :

  Jarda: Náhodou je to docela dobré místo. Přístupné jak autem, tak MHD nebo vlakem.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Jarda :

  Já bych tam raději viděl třeba muzeum vlakové dopravy v Ostravě, myslím, že nikdo z Ostraváků ani netuší, jak velká je tu železniční síť díky průmyslové aglomeraci. Ale další obchody, nevím, třeba to bude mít úspěch, když tam dají nízké nájmy oproti New Karolina.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. espider :

  uplne tam vidim nejakou trznici s hadrami a fast-food shit :-/ doufam, ze se mylim

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. Balde :

  i kdyby tak pro ne , pokud je poptávka v tomto miste po fast foodu u hl tahu

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  Jarda: Mně připadá, že si pořád mnozí neuvědomují rozdíl mezi obřím nákupním centrem s high-class značkami a větší budkou u vlakové zastávky. Nájmy v této stavbě budou zcela nepochybně nižší než v Karolině, ale to neznamená, že se zde otevře jakýkoli obchod s hadrami na úrovni. Tady budou tak trafiky, samoobsluha, květinářství, zámečnictví a při troše dobré vůle čistírna. I tato stavba má svůj význam, ale prosím nepleťme si dojmy s pojmy.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Jarda :

  Summerboy: Díval jste se na mapu, kde je ta budova umístěna? Vedle je komplex Kaufland, s pekárnou, trafikou, řeznictví… a obchody s levným oblečením dobře dopravně dostupný, jak pro pěší z MHD, tak pro ty, co jezdí autem. Z druhé strany je NK, kde je to samé plus. Dostat se autem k tomu baráku je celkem nešikovné a tak může líkat jen lidi, co čekají na Ostrava-Střed na vlak a to nevím, jestli bude stačit, aby se tam uživili.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. X236K :

  espider: na tomto miste me fastfood ani trochu neurazi

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Jarda :

  Tak tahle stavba asi umřela, stav je stále stejný jako na posledních fotkách.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Jarda: casu maji dost

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Jarda: Stav jako na fotkách stejný není. Přibyly příhradové konstrukce přístřešků nad budoucími vchody. + další maličkosti…

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.