Kaskády Martinov

Kaskády Martinovje název pro menší bytový dům, který je součástí projektu Zahradního města Martimov.

Vizualizace projektu:

Letecký snímek projektu z listopadu 2020:

zdroj + více informací: martinov-zahradnimesto.cz

Související články


Komentáře

 1. Winter :

  Když místo architekta použijes minecraft.

  Thumb up 29 Thumb down 0
 2. Dan :

  Znásilnění pojmu zahradní město.
  Místo bydlení v zeleni miniaturní zahrady. Ulice v létě rozpálené, bez stromů… K architektuře se nedá ani vyjadřovat. Tohle je masivní příklad úpadku stavitelství a urbanismu.

  Thumb up 19 Thumb down 0
 3. Brzda :

  Kaskádovité domy jsem nikdy moc nepochopil. Už když před x lety stavěli v Olomouci tyhle hnusy, říkal jsem si, že v jiném než nejvyšším patře musí bydlet jen exhibicionisti…..

  Thumb up 12 Thumb down 0
 4. David :

  haha, termín zahradní město pro tento projekt? Předběžný apríl :)))) spíše asi ulice s více stromy, ale město ani čtvrť určitě ne …
  když už tak základem zahradního města je ta zeleň o které není na jejich stránkách ani zmínka co tam teda vysadí? Popíšou zámkovou dlažbu – Holland, ale že by popsali jaké stromy, jaký druh trávy, květiny… prý zahradní město, vtipálci z Prahy :))))))))))))

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. davidb :

  Brzda:
  To je stejné jako na Slezské – https://mapy.cz/s/fuzomogovo

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Svizzera :

  Podle vizualizace to vypadá, že bude stát naproti Medic office a ubytovně. Jinak veřejná prostranství vypadala již v prvních týdnech naprosto tragicky – propadnutá vozovka, křivé chodníky s kalužemi. Místo pro zeleň naprosto žádné, slovy nula. Není zde jediný metr čtvereční, který by nebyl pokryt zámkovou dlažbou. A i to málo, co v okolí rostlo, bylo vykáceno. O bydlení v zeleni si mohou nechat obyvatelé jen zdát.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 7. Adam :

  Winter: Má to podivně rozmístěná okýnka různých velikostí. Takže to rozhodně byl architekt, tohle je jedna z jejich úchylek.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 8. KRISTA :

  Martinov je smutny..aspon pozemek pro detske hriste..nebo obchod..kde se prochazet s kocarkem pak s ditetem..v tom uz jsou snad lepsi ta sidliste svym vybavenim nez toto..

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.