Karolina – bytový dům A2

Aktuální fotografie výstavby bytového domu A7 na Karolině v centru Ostravy.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  tak se nam to sidliste pekne rozrusta

  Thumb up 26 Thumb down 2
 2. Mx :

  Jj, domy sice nejsou špatné, ale jen lepší sídliště. Už bych nechal další rozvoj a parcely příštím osvícenějším a bohatším generacím, které pochopí, jak se buduje moderní centrum 600 tis regionu. Jinak to celé bude už jen sídliště.

  Thumb up 29 Thumb down 5
 3. aggu :

  Mx:
  „Ostravská metropolitní oblast se skládá ze 172 obcí a žije v ní 982 071 obyvatel, soustřeďuje tak na polovině rozlohy Moravskoslezského kraje 82 % jeho obyvatelstva. Aglomerace je vícejaderná (polycentrická) – vymezena dojížďkou do Ostravy a dalších pěti statutárních měst (Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava a Třinec) a dalšími metropolizačními procesy.“

  btw
  chystá se i zástavba podél ul. K Šalomounu, čímž se uzavře pohled do „prázdna“ od piazzetty u Fora.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.