Jungmannova 997/7

Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz vypsal zakázku na zpracování projektové dokumentace rekonstrukce bytového domu na ulici Jungmannova.

Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení v podrobnostech dokumentace pro provádění stavby (včetně zaměření stávajících stavů) pro stavbu „Rekonstrukce bytového domu Jungmannova 997/7“, včetně zajištění výkonu související inženýrské činnosti pro vydání pravomocného stavebního povolení, výkonu funkce koordinátora BOZP při přípravě stavby (včetně vypracování plánu BOZP) a autorského dozoru po dobu realizace stavby, a to dle požadavků zadavatele, platných ČSN, hygienických norem a souvisejících předpisů. Bytový dům č.p. 997/7 se nachází na ulici Jungmannova a je součástí pozemku parc. č. 997 v katastrálním území Přívoz, obec Ostrava. Dům je podsklepený čtyřpodlažní objekt, ve kterém je umístěno 12 bytových jednotek (pouze 2 byty jsou obsazeny). V rámci rekonstrukce tohoto objektu bude mj. provedena změna způsobu vytápění, výměna rozvodů SV, zřízení rozvodů TUV, rekonstrukce elektroinstalace, oprava volných bytů, oprava a seřízení všech oken, oprava a nátěr fasády, oprava sklepních prostor včetně instalace sklepních kójí, repase schodiště a další dle požadavků na zpracování PD.

Současný stav objektu:

zdroj:  tenderarena.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.