Jumpark Hlubina

V areálu dolu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovice bude rekonstruována další historická budova. Objekt bývalé kotelny vznikne multifunkční volnočasové centrum. Společnost Rocklands wall s.r.o provozující také lezeckou stěnu Tendon Hlubina, zde vybuduje trampolínový park, dětská hřiště, restauraci a také mnoho dalších volnočasových aktivit. Předpokládaná doba otevření konec roku 2017.

hlubina

hlubina

Související články


1 komentář

  1. Balde :

    pecka

    Thumb up 8 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.