Již 2000 publikovaných článků na msstavby

Ano, je to tak. Právě začínáte číst článek s pořadovým číslem 2000, který byl publikován na tomto webu !

Velmi děkujeme Vám, čtenářům, kteří vytváří z webu živé místo k diskuzi, vyjádření názorů, či řešení problémů. Také bychom rádi vyzvedli čtenáře, kteří nás zásobují parádními fotkami. Doufáme, že další dvoutisícovka bude tak úspěšná jak tato.

V prosinci jsme oslavili další výročí. Právě 17. prosince před třemi lety byl publikován první článek ! Za tuto dobu navštívilo web statisíce lidí, publikováno bylo,výše zmíněno, 2000 článků a k nim  napsáno cca 6800 komentářů (pouze za fungování webu, komentáře za blog nejsou započtené).
Ovšem největší události bylo rozšíření redakční základny o dalšího člena. V průběhu roku se jim stal Jakub Žídek z Ostravy, píšící pod přezdívkou acdlcia. Jakub je povoláním servisní technik hlavně pro městské kamerové systémy a velký příznivec stavebnictví a architektury.

V neposlední řadě děkujeme hostingu infocity.cz za to, že o nás náležitě pečuje, zvládá naši neustále se zvyšující návštěvnost a případné problémy konstruktivně řeší.

Tak ať je rok 2013 ještě lepší!

Související články


Komentáře

 1. mm :

  Tak gratuluji k výročí !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. takyn :

  Každopádně děkuji autorum. Skvěly web.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Jste šikovní! Moc! Tento web je mezi top5 v mém počítači, super!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. centos :

  Paráda, jen tak dále.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.