Malba na stanici v Kopřivnici

Na výměníkové stanici tepla v Kopřivnici vznikla nová malba od umělce Khoma.

Původní stav

pramen: FB Khoma

Související články

Komentáře

  • Jarda 18.10.2024  ●  22:04

    Mi se libi jen to puvodni, nove bohuzel ne

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 12
  • Honza 18.10.2024  ●  23:07

    Krása, dát prostor některému streetart umělci a oživit prostor. Vtipně, decentně, umělecky.

    To se mi líbí 15 To se mi nelíbí 12

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.