Rodinná zástavba Nová Bělá

Stavba první části domu pokračuje instalací střechy, oken, dveří a izolace. Začala i stavba další části.

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  No tvl, ten první barák pár metrů od ulice Kaminského na které se předpokládá výrazné zvýšení provozu bude tak maximálně vhodný pro prezentaci firmy jako předváděčka, bydlet tam anebo ho dokonce koupit bude moct jen silná nátura nebo zoufalec :DD

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Crazym: Jj, úplně druhá Místecká tam pak bude.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. David :

  Toto by se mělo trestat. Takto ničit architekturu. Nemá to naprosto nic s architekturou, ani bydlením. Chudák, kdo se v tom bude chtít pokusit zabydlet.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 4. Trap :

  Crazym: Pokud se podaří postavit propojku mezi zónou a Plzeňskou, tak potom budou v pohodě. Vyjézdové centrum potřebuje lepší silniční propojení než Kaminského.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. balde :

  Crazym: pná dálnice ,v čsku nikdo ucesty nemá domek.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. balde :

  David: to je problém investora, si má lepší info o tom za co jsou šeši ochotní zaplatit, příkladem jsou nové rodinné domky 200m odsud, což je ještě větší děs a bydlí se tam

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Se smějete plantážníci :DD Ale dnes jak jsem jel kolem jsem se schválně díval, při zpomalení u toho mrtvého policajta moje auto bylo od oken toho domu tak na šířku mého obýváku, chtěl bych tam sedět u TV a poslouchat ty rány co vydává a to jen u osobních aut :DDD A to neberu v potaz tu dřevěnou konstrukci, ta bude vibrovat už při průjezdu Tranzita natožpak něčeho těžšího :-)
  A teď do mě :D

  Thumb up 4 Thumb down 1
 8. SpinJ :

  Na akustiku věci bych se až tak nedíval, beztak to je vystavěno z důvodu aby to bylo co nejvíce vidět, tedy u cesty a bude to plnit účel předváděčky. Co mě spíš zaráží je, že jim to neskutečně trvá … Už jim do toho navíc několikrát napršelo, takže to pak bude lahůdka než to vyschne.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Rado :

  Tento dům bude jistě vzorový, ostatně něco v tomto duchu se píše na www stránkách společnosti. Ale trochu se bojím úspěchu tohoto projektu. Mít dřevostavbu za cenu zděného RD, to už je tak trochu moc.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 10. SpinJ :

  Rado: Přesně jak říkáš … Navíc pro mě má dřevostavba výhodu hlavně v rychlosti výstavby, ale za tu dobu co to chlapci plácají dohromady by asi nebyl problém mít i hrubou z cihel. A s tou cenou to pak úplně ztrácí smysl.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Dan :

  vice o projektu na webu http://www.LifestyleCityHome.cz

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.