Husovo náměstí 1200/2

Novou fasádou se může pochlubit také objekt na Husově náměstí v centru Ostravy.

Související články


Komentáře

  1. MM :

    Super, jen tak dál!

    Thumb up 21 Thumb down 0
  2. panakis :

    Luxusne to vypada… Ale ted se kukam, ze ten barak na pravo ma o dost vyssi celo te strechy.. tudiz kdyby byla vule a sikovny ruce tak tu strechu mohli luxusne dorovnat. A to by potom byl prostor v tom podkrovi.. Jen chapu ze jsem hracicka.. a chtel bych toho moc.. A na te strese bych vymenil ten plech za cervenou dosku.. Ale chapu, vsechno stoji penize.. a ty problemy s pamatkarema co by chteli obalku.. atd atd. Ale to by potom vypadalo luxusne.. O nejakem bodovem nasviceni si muzu naproti skveleho kostela jen nechat zdat zejo.. Ale aspon takto no.. vsak zijeme jenom v roce 2019 :D

    Thumb up 6 Thumb down 17

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.