Komentáře

  • MM 25.10.2019  ●  14:53

    Super, jen tak dál!

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 0
  • panakis 25.10.2019  ●  18:20

    Luxusne to vypada… Ale ted se kukam, ze ten barak na pravo ma o dost vyssi celo te strechy.. tudiz kdyby byla vule a sikovny ruce tak tu strechu mohli luxusne dorovnat. A to by potom byl prostor v tom podkrovi.. Jen chapu ze jsem hracicka.. a chtel bych toho moc.. A na te strese bych vymenil ten plech za cervenou dosku.. Ale chapu, vsechno stoji penize.. a ty problemy s pamatkarema co by chteli obalku.. atd atd. Ale to by potom vypadalo luxusne.. O nejakem bodovem nasviceni si muzu naproti skveleho kostela jen nechat zdat zejo.. Ale aspon takto no.. vsak zijeme jenom v roce 2019 :D

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 17

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.