House Porubka

V doposud neobsazeném rohu průmyslové zóny začala stavba nájemního objektu.

Informace z realitních webů zmizely takže nájemníci už se asi našli. Tudíž máme jen obrázky v náhledovém formátu.

Související články

Komentáře

  • Hrdý Ostravak 01.05.2020  ●  12:04

    Neuvěřitelný zkorumpovaný hnus.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 9
  • Martin [msstavby.cz] 01.05.2020  ●  17:41

    Mne vždy udivovalo, jak naproti hodnotné stavbě jakou je Oblouk a do blízkosti zámeckého parku mohl někdo umístit průmyslovou zónu…

    To se mi líbí 42 To se mi nelíbí 0
  • Mx 01.05.2020  ●  18:19

    Martin: kdyby aspoň to za něco stálo, když už to tam umístili. Ale toto se hodí fakt na pole za město a ještě s přimhouřeným okem

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 0
  • aggu 01.05.2020  ●  18:31

    Martin [msstavby.cz]: Tak ono tam něco jako „průmyslová zóna“ fungovalo odjakživa (od výstavby Nové Poruby).
    Akorát se tomu neříkalo průmyslová zóna.
    A vypadalo to tam, ještě před 20 lety, mnohem hůř.
    Je škoda, že porubští konšelé podlehli nutkání „my taky chceme mít PZ“. Západní část PZ mohla být rekultivována a lépe spojena se oblastí Zámku – větší park, klidová zóna.
    A hned za rybníkem je další, menší zóna lehkého průmyslu. A to už jsme v podstatě ve středu historické Poruby.
    Celé je to chaotické. Ale pochopitelné – bolševici úctu k historii a krajině moc neměli a ti novodobí (zatím) taky.

    To se mi líbí 15 To se mi nelíbí 1
  • aggu 01.05.2020  ●  18:31
    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.