Komentáře

  • Jája 07.01.2020  ●  15:05

    Co to jsou prosím vnitřní dispoziční prvky ? :¨D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 10
  • kdo tam bude? 07.01.2020  ●  19:16

    Bude tam to BMW?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • acdlcia [msstavby.cz] 07.01.2020  ●  20:39

    Jája: Třeba příčky, schodiště… To co vytváří vnitřní dispozice. Je to na těch fotkách vidět.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Jája 08.01.2020  ●  09:47

    acdlcia [msstavby.cz]: Já jen, že takové označení stavebních konstrukcí jako „dispoziční prvky“ vidím tady ma msstavby poprvé v životě.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • rasta 08.01.2020  ●  11:47

    Jája: tak chlapci dostudovali za ty roky a je tu o něco víc odbornějších termínů :)))

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • BMW 08.01.2020  ●  15:52

    Ano.Bude tam to nové BMW,ale jen autorizovaný servis. Na prodej NV nedostali povolení od českého zastoupení BMW

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 08.01.2020  ●  21:01

    Jája: Já jsem elektrotechnik a ne stavař takže jsem to nazval tak jak mi to přišlo nejvýstižnější.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • 2020 09.01.2020  ●  14:00

    jaké firmy kromě BMW tam budou? Lidl bude v jakém místě? Díky.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Ross 10.01.2020  ●  10:57

    2020: Pokud to chápu dobře, tak Lidl bude místo bývalého Bytostavu. Čili nahradí původní objekty u křižovatky, kde se sjíždí z Rudné k „Nad Porubkou“.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.