Havířovské kino Centrum připravuje 4D

V rekonstruovaném havířovském kině Centrum se budou promítat nejen 3D filmy, ale také ve 4D, či spíše XD s více prostorovými vjemy. Kino bude mít hlavní a vedlejší menší kinosál v podobě kinokavárny. Součástí budou další prostory pro kulturní účely. Stavba i vybavení si vyžádají více než 100 milionů korun, přičemž se městu podařilo zajistit štědrou dotaci z evropských fondů. Otevřeno by mělo být na podzim roku 2012.
Celý článek: denik.cz

Související články

Komentáře

  • Nela 10.07.2012  ●  11:05

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by byla možnost v centru brigáda? ať už je to v kavárně, nebo kdekoliv jinde. Děkuji za odpověď

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 10.07.2012  ●  19:16

    To už jsme i pracovní server? Nelo obraťte se spíše na Job Centra apod. :-D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nela 11.07.2012  ●  09:25

    HAHAHA to už se člověk nemůže ani zeptat TO PARDOON

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.