Havířovské kino Centrum připravuje 4D

V rekonstruovaném havířovském kině Centrum se budou promítat nejen 3D filmy, ale také ve 4D, či spíše XD s více prostorovými vjemy. Kino bude mít hlavní a vedlejší menší kinosál v podobě kinokavárny. Součástí budou další prostory pro kulturní účely. Stavba i vybavení si vyžádají více než 100 milionů korun, přičemž se městu podařilo zajistit štědrou dotaci z evropských fondů. Otevřeno by mělo být na podzim roku 2012.

Celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Nela :

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by byla možnost v centru brigáda? ať už je to v kavárně, nebo kdekoliv jinde. Děkuji za odpověď

  Thumb up  Thumb down
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Nela: „Uzavřeno po dobu rekonstrukce objektu do září 2012.“

  Thumb up  Thumb down
 3. Nimrod :

  To už jsme i pracovní server? Nelo obraťte se spíše na Job Centra apod. :-D

  Thumb up  Thumb down
 4. Nela :

  HAHAHA to už se člověk nemůže ani zeptat TO PARDOON

  Thumb up  Thumb down
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: taky me to prekvapilo, ale nekdy jsme proste vyse ve vyhledavacich, nebo clovek na to nejak narazi a bez kontextu nemusi byt jasne, ze nemame zadnou vazbu s danym objektem..

  Nela: urcite muze, ale Nimrod ma pravdu, ze vzhledem k tomu, ze s tim zarizenim nemame vubec nic spolecneho, tak nejaka agentura je mnohem lepsi misto, kde se ptat na brigadu, nez tady.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.