Energetické úspory objektu RICHTER – COLOR

V Ostravě-Vítkovicích začala rekonstrukce budovy společnosti Richter – color.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Plánovaný stav po rekonstrukci

Související články


Komentáře

 1. adamous :

  Prvni a snad ne posledni vlastovka, ta ulice mne totiz prijde, jako bych se vratil o 40-50 let zpatky.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. rom :

  systematicky tam na té ulici skupuje majitel FCB Brabec přes svou firmu pozemky – odstranili i ten plynojem, nyní kupují pozemek od města. Je to dost velké a zcelené území. Bohužel nelze vyčíst, co tam opravdu chtějí dělat. Třeba postavit tréninkové centrum a vyměnit za Bazaly. Nebo sklady a obchody? (

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. chytrak :

  rom: už tam zatím odkoupili více než 50 tis.m2

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. riltr :

  ten projekt zateplení vypadá dobře, je to návrat k původnímu vzhledu budovy, která je postavena z režného zdiva, jen tuším, že v 70. letech byla omítnuta tehdy moderním brizolitem. JMám trochu obavy, zda bude podoba projektu opravdu dodržena, protože nemýlím-li se, mají zde být rámy oken zelené a ty nově vyměněné jsou bílé….:/alespoň pro mě dost podstatný detail…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.