Bytové domy V Parku – foto z výstavby

Domy jsou dokončeny a nadále pokračují práce na úpravě okolních ploch. Probíhají již i prohlídky bytů budoucími majiteli. Fasády domů jsou nepatrně odlišeny ve stupních šedé. A opraveny byly i již dříve diskutované garáže.

Související články

Komentáře

  • Jarda 13.09.2013  ●  09:32

    Mi to připomíná paneláky ze 60.let

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • acdlcia [msstavby.cz] 13.09.2013  ●  13:24

    Hynek [msstavby.cz]: Přesně jak je psáno výše – jsou odstupňovány: bílý -> světlý šedý -> tmavší šedý. Na samostatném pohledu to není příliš patrné, ale na předposledním snímku je to vidět.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • mm 13.09.2013  ●  16:16

    Mě se to líbí moc.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 13.09.2013  ●  18:46

    Škoda tak pěkného místa na 3 paneláky. Na Slezské si dělá každý co chce. A Maštalíř na to kouká.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Jarda 15.09.2013  ●  21:24

    Je zajímavé, že ty byty nad 100m jsou prodány jako první. http://www.byty-slezskaostrava.cz/cenik/

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 16.09.2013  ●  10:40

    Neurazí, nenadchne.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.