Dům V parku a úpravy okolí

Dům je z venku v podstatě dokončen a probíhají práce na okolních plochách. Dodělávají se chodníky i vjezd do garáže.

Související články


Komentáře

 1. espider :

  Koukam se na jejich web… temer vsechny byty koupeny/rezervovany. Asi podareny projekt.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  No je to hodne pekne. Nevim jak je moc slyset ta cesta pod tim, ale je to pekne….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: cesta pokud myslis bohuminska, tak ta je v zakrytu, spis most pionyru svisti a ty spoje „klepou“. ale podle me se na to da zvyknout v klidu. po ceste primo pod barakem lita odpoledne maximalne pizzaauto.

  a uspesny uvidime, ale pokud to maji takhle rychle prodane, nechapu, proc nepostavili hned ten druhy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Solidní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Já už jsem to psal, není to špatné, dům se mi líbí. Když jsem tam byl o víkendu tak je opravdu slyšet hluk z mostu pionýrů, to bych nechtěl. Ohledně prodaných bytů, rezervace vůbec nic neznamená. Ono se to u nás strašně přeceňuje. Jen pro dokreslení, projekt Ostravská brána má celých 7 (sedm) obyvatel… Ostatní byty prázdné. Je to škoda, dům je pěkný, ale brzdí to cena.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  @MM: Rezervace náhodou něco znamená, protože tuším, že v případě Městské brány nebo Karoliny znamená rezervace složení 400.000 Kč. Když je v Bráně něco „předběžně poptáno“, tak toto myslím nic neznamená. A nájemců je tuším osm, ne sedm. Takže pokud jsou byty V Parku rezervované, tak je to dobře. A souhlasím, byty v Městské bráně jsou super, ale ta cena je vysoká…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  ted jeste aby jeden nemluvil o budove a druhy o bytech.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.