Dům pro sociální účely Ostrava-Výškovice

V Ostravě-Výškovicích byla zahájena stavba domova pro osoby se zdravotním postižením - Čtyřlístek.
Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • Božena Krejčí 08.04.2019  ●  11:00

    Dobrý den chtěla by vědět jestli do teho domova pro socialní učely ve Vyškovicich nebudete potřebovat na pozici vrátny recepční jsem místní a měla by zájem děkuji za odpověd.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Michal 08.04.2019  ●  12:18

    Nebudeme!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Crazym 08.04.2019  ●  17:47

    Božena Krejčí: Boženo, komu není shůry dáno, říkávala babička :-) Ale zkusit to můžeš,jenže radši jinde: http://www.ctyrlistekostrava.cz/kontakty
    Jo a nepiš řediteli, spíš personálnímu a máš čas :-) vedoucipersonalista@ctyrlistekostrava.cz

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.